Лайфхаки

Засмага як у Коко Шанель

Правила засмаги варто знати кожній людині, адже рівний загар ховає багато недоліків тіла та добавляє значної привабливості зовнішності. Тут ми ділимося корисними лайфхаками як отримати рельєфний загар та зберегти його надовго. 

Оскільки прямі промені сонця чинять негативний вплив на шкіру і сушать її, то варто підготувати своє тіло, перш ніж відправитися на пляж отримувати сонячні ванни. На  допомогу шкірі приходять живильні і зволожуючі креми.

Не означає, що користуватися кремом потрібно за пару хвилин до виходу на пляж, адже це досить-таки тривала процедура. Тому кремом потрібно починати користуватися вже за кілька тижнів до того, як відправитися на пляж.

Все ж, у випадку з чутливою шкірою, креми можуть не дати потрібний ефект. Особливо це стосується занадто світлошкірих людей. В такому разі, за пару тижнів до поїздки, варто відвідувати солярій. Досить буде кілька разів по 5 хвилин.

Існує два види сонцезахисних кремів, одні – екранізують, другі – блокують. Екранізуючий сонцезахисний крем створює на шкірі плівку, яка поглинає ультрафіолетові промені. У свою чергу, блокуючі сонцезахисні креми, відбивають промені ультрафіолету, і вони є більш ефективними.

Вибираючи крем для засмаги, варто звернути увагу на сонцезахисний фактор, тобто, spf. Ідеальним варіантом для гарної засмаги, буде spf50 і вище. 

Читайте також: Легкість смаку в домашніх умовах

Як правильно засмагати на пляжі

Для того, щоб загар був красивим і рівномірним, варто притримуватися деяких правил засмаги.

  1. Засмагати можна від сходу сонця і до 12 години дня та з 16 години до заходу. Якщо ж засмагати в обідній час, коли сонце найбільш активне, то можна отримати сонячні опіки, навіть використовуючи сонцезахисний крем.
  2. Перебувати на сонці потрібно починати з 10 хвилин і поступово збільшувати тривалість часу. 
  3. Не варто використовувати туалетну воду і ефірні олії перед засмагою.
  4. Для того, щоб загар був рівномірним, потрібно лягти так, щоб сонце гріло стопи ніг, відповідно, в такому разі, світло буде падати на все тіло.
  5. Своє положення варто міняти кожні 10 хвилин.
  6. Приймати водні ванни, потрібно кожні 20 хвилин.
  7. Для того, щоб загар лягав рівномірно, після купання, потрібно протерти тіло, щоб на ньому не залишилося крапель.
  8. На голову варто надіти головний убір, щоб захистити себе від сонячного удару.
  9. Оскільки морська вода притягує до себе промені сонця, то біля моря засмагнути можна набагато швидше, ніж біля басейну.
  10. Красивий і рівний загар можна отримати лише провівши на морі 2 тижні.

Як надовго зберегти засмагу

Щоб продовжити жити в своїй засмазі, експерти радять продовжувати користуватися живильним кремом для тіла. Також підійдуть спеціальні косметичні засоби, які допоможуть не тільки зберегти гарну засмагу, але й зробити гарний шоколадний відтінок.

Ще один лайфхак це правильне харчування. Адже вживаючи жовті фрукти і морквяний сік, засмага може триматися набагато довше.

Знаючи такі маленькі секрети, можна вражати оточуючих своєю красивою засмагою до глибокої осені.

Вам також має сподобатись...