Лайфхаки

Укладка волосся вдома: легко і красиво

1.Укладка за допомогою бігуді

Укладання волосся за допомогою бігуді ідеально підходить для того типу волосся, яке швидко вбирає вологу і швидко висихає, легко приймаючи бажану форму.

Можна придбати бігуді різних розмірів, що дозволить створювати локони різних форм.

Їх потрібно тримати на голові не менше 3-5 годин, в залежності від піддатливості вашого волосся, але найкраще – використовувати бігуді перед сном, що значно упростить вам життя, зекономить час та дозволить вранці, витративши лише декілька хвилин, створити прекрасну зачіску.

 

2.Укладка щипцями

Укладання щипцями шкідливіша для волосся, ніж укладка за допомогою бігуді, але у нас не завжди є стільки часу (кілька годин) для їх накручування.

За допомогою щипців пасмам можна надати потрібної форми всього за кілька хвилин, а потім укласти їх і зафіксувати лаком.

 

Читайте також: Forbes назвав ім‘я найбагатшої співачки світу, але справа – не в музиці

 

3.Холодна укладка пальцями

Холодне укладання волосся пальцями – найбезпечніша укладка, яка не ушкоджує волосся.

Для цього виду укладки потрібні лише дзеркало, гребінець і близько 5 хвилин часу.

Завдяки такому вкладанню вам вдасться гарно укласти коротке волосся і волосся середньої довжини хвилями різної ширини.

«Холодною» укладка називається, тому що тут ми не використовуємо фен. Нашими вірними помічниками є тільки руки, трохи гелю і гребінець.

 

4.Укладка волосся феном

Найпоширенішим способом вкладання волосся вдома є саме укладка феном, за допомогою якої волосся біля коріння випрямляється і стає легко укладати в потрібному напрямку.

А якщо ви хочете надати зачісці об’єму, фен слід направляти знизу вверх, після чого, за допомогою спеціальної щітки волосся легко укласти в бажану зачіску.

Вам також має сподобатись...