Новини

Особисті рецепти щастя письменниці Ольги Саліпи

Про  реальні історії реальних людей, прикрашені авторським змістом. Близько трьох десятків оповідань про найголовніше – кохання, сімʼю, дружбу. Письменниця Ольга Саліпа закликає цінувати хвилини життя, жити тут і зараз, головне не відкладати на потім.

Найпопулярніші оповідання — “Какао й сирники”, де описує звичайний день, коли “…ще мала. Сьогодні в мами вихідний”.
Тут можн прочитати, як знаходити щастя у звичайних речах, не впадати у відчай у складних ситуаціях. У її оповіданнях немає фантастики, тому близькі кожному, кожен зможе дізнатися рецепт щастя для себе.

Читайте також:«Та хто ти взагалі така?»

“Теплі історії про справжнє” — це 27 книга в серії “Теплі історії” видавництва “Брайт Букс”.
Оповідання, які увійшли до книжки письменниці, написані в 2014 році й пізніше. У 2018 році книгу погодили з видавництвом, і врешті вона вийшла, дуже тепла ззовні. У книзі описується про важливе, про що часто забуваємо. Найголовніша тема — сімʼя.

У післямові до книги письменниця розкриває й особисті рецепти щастя: пише оповідання, вірші, фотографує, вирощує квіти, займається рукоділлям і виховує синочків-двійнят.
Письменниця  Ольга Саліпа є авторкою збірок “Я весна”, “Територія Жінки”, “Територія вогню”, співавторкою коміксу “Таємниці Хмельвіля”, переможницею міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова” за роман “Оля”.

Вам також має сподобатись...