Новини

Їх не варто ображати: наймстивіші породи собак

Собака – найвірніший і відданий людині улюбленець. Цей вихованець ніколи не кине, завжди намагається порадувати господаря і готовий пробачити будь-які “перегини” з його боку.

Хоча темперамент собаки багато в чому залежить від його виховання, є породи, які не упустять шансу помститися за образу. Найбільш мстивими вважаються шість порід.

Хаскі

Хаскі – одна з найбільш упертих порід. Дресирувати їх непросто, тому кінологи радять одразу зайняти домінуюче становище і не дозволяти вихованцеві користуватися своєю любов’ю.

Хаскі повинен відчути, що в родині вже є лідер. Однак важливо підібрати правильні методи виховання, інакше помста вихованця не змусить себе довго чекати.

Лабрадор

Одна з найпопулярніших порід в світі. Це активний, доброзичливий і слухняний собака, який, до того ж, легко навчається.

Разом з тим, порода вкрай чутлива, тому при вихованні вихованця слід уважно стежити за сказаними словами, інтонацією і методами.

Будь-яка грубість або покарання стають для лабрадорів справжньою душевною травмою. Їх доброта не дозволить відкрито заричати від злості, але залишити “сюрприз” в центрі кімнати або з’їсти нові тапочки – простіше простого.

Німецька вівчарка

Ця порода дуже розумна, але при цьому дуже чутлива і ревнива. Погладити при них іншу собаку або завести в будинку нового вихованця – серйозне потрясіння. Свій протест вони будуть висловлювати демонстративно через непослух.

Читайте також: Як приготувати смачний шоколад без цукру в домашніх умовах

Сенбернар

Ці добродушні велетні не терплять грубості. Навіть якщо йдеться лише про слова, собака може сильно образитися.

Мстять сенбернари, демонструючи агресію. Накидатися на членів сім’ї вони, звичайно, не будуть, але взуття і меблі погризуть.

Доберман

Відмітна риса доберманів – їх витривалість. Ці собаки будуть захищати своїх господарів в будь-який час і в будь-якому місці. Однак вони дуже чутливі до дій власника.

Грубість, неуважність і покарання – все це може образити вихованця і стати приводом для протесту. Після цього тварина починає мстити.

Бультер’єр

Бультер’єри вимагають регулярних тренувань і вправ, щоб стати вірним захисником і другом для сім’ї.

Ця порода досить ласкава і грайлива, однак при нагоді може показати справжній характер. Собака не потерпить грубого ставлення до себе і може проявити агресію у відповідь.

Тому не варто дивуватися, якщо вихованець раптом знищить улюблені туфлі або “обновить” диван.

Вам також має сподобатись...