Стосунки

Здорові стосунки з самою собою

Найважливіші відносини в твоєму житті – стосунки з самою собою. Адже вони є фундаментом успішної взаємодії з суспільством. Для початку нам необхідно зізнатися в своїх страхах і переступити через них. Для легшого процесу склади список усіх страхів. Можеш починати з “Я боюся…”. Опісля проаналізуй і постарайся позбутися від усього, що тебе лякає. Не намагайся боротися – це тільки посилить їх.

Як щодо медитації? Її сильний, світлий, очищуваний потік також допоможе забрати всі страхи. Ти побачиш їх уже в новому світлі, особливо, якщо доповниш її позитивними реченнями – афірмаціями. Наприклад, «я боюся, що мене ніхто ніколи не полюбить» перетворюється в “одна людина точно любить мене і вона найкраща зі всіх. Ця людина – я сама”. Якщо ми відмовляємо собі в любові, то як можемо вимагати, щоб нас любили інші? Не бажай того, чого в даний момент не можеш отримати. Вчися бути ніжною і турботливою з самою собою. Дай відчути тілу, серцю, душі, що таке любов. Стався до себе з такою приязню, яку очікуєш від близьких.

Читайте також: Найбільший музичний фестиваль України запрошує до себе

«Чи готова я до життя на самоті?» – дай відповідь на це питання. Перебуваючи в постійній залежності від інших людей, які піклуються чи опікають нас, ми не даємо виходу своїм внутрішнім силам. Навіть коли поруч з нами є чоловік, готовий підтримати в скрутну хвилину, нам необхідно час від часу побути наодинці – подумати про те, яка ти насправді, поставити нові цілі, спробувати щось змінити в собі. Твої думки повинні стати кращими друзями.

Сьогодні перед жінкою відкритий цілий світ. Її здібності й амбіції можуть досягнути наймасштабніших розмахів. Вона повинна навчитися поважати себе і тільки тоді зможе житиме в своє задоволення. Жінки довгий час нехтували можливістю ввести в своє життя позитивні зміни і тепер воно само підштовхує їх до нової межі.

Вам також має сподобатись...