Новини

Найбільший музичний фестиваль України запрошує до себе

Atlas Weekend 2021 все таки відбудеться у Києві зі всіма оновленнями: грандіозна програма, топові артисти та карантинні обмеження.

Чудова новина для шанувальників наймасштабнішого музичного фестивалю в Україні: AW 2021 бути! Через закриті кордони для зарубіжних виконавців організатори прийняли вдале рішення в цих умовах: перенести виступи закордонних артистів на 2022 рік, а влітку 2021 р. влаштувати локальне музичне свято для всіх тих, хто прагне знову окунутися в атмосферу улюбленого фесту!

Зберігаються дати проведення 5-11 липня та локація на ВДНГ, а також у бонус доданий 1 безкоштовний день – понеділок. Зараз ідуть розробки безпечної та атмосферної зустрічі, формується новий склад музикантів, ведуться перемовини з українськими артистами, прикрашається територія та квиткові квоти згідно карантинних вимог. На тебе чекатимуть масштабні виступи знаменитостей та ексклюзивні шоу, безліч інтерактивних локацій та незабутні емоції від нових знайомств.

Читайте також: Сезонні кольори, що доповнюють будь-який образ

Всі квитки, що придбані раніше, залишаються дійсними на нові дати Atlas Weekend у 2022 році. Можна як і обміняти їх та відвідати фестиваль цього року, так і просто повернути кошти. Серед артистів можна зустріти: Океан Ельзи, Fatboy Slim, The Hardkiss, Brainstorm, Ляпіс-98, Бумбокс, Друга Ріка, O.Torvald, ДахаБраха, Сергій Бабкін, Тіна Кароль та інших.

Вам також має сподобатись...