Стосунки

Ознаки, що почуття чоловіка остигають

Дізнатися, що молода людина її не любить, – серйозний удар для будь-якої представниці жіночої статі. Жінка, яка почує такі слова, страждатиме, бажатиме все повернути, виправити помилки, що привели стосунки до краху.

У неї буде усвідомлення того, що зробити це неможливо, що час втрачено, що воно пішло безповоротно.

Щоб не потрапляти в таку ситуацію, а вчасно вирішувати проблеми, що виникають, дівчині потрібно вміти визначати, що почуття хлопця до неї починають остигати. На це вказуватимуть деякі фрази, що лунають із його вуст.

Ти можеш упоратися з цією проблемою сама

Так чоловік показує, що не хоче допомагати жінці, бути її опорою та підтримкою.

Він під будь-яким приводом перекладатиме на неї вирішення своїх проблем, сподіватиметься, що вона не напружуватиме його. Щоб обраниця не відмовилася, він підкреслить, що вона розумна та сильна, що вона все може зробити краще, ніж хтось ще.

Роби так, як хочеш

Цими словами юнак показує свою байдужість до жінки. Він не даватиме їй порад, коли вона просить, не відповідатиме на банальні питання, наприклад, що стосуються того, що готувати на обід чи вечерю.

Таку байдужість він демонструватиме постійно.

У мене вже є плани на вихідні

І дівчина до них не входить. Хлопець плануватиме своє дозвілля заздалегідь, шукатиме заняття, до яких обраниця не зможе приєднатися.

Коли та пропонуватиме чимось зайнятися, чоловік відмовлятиметься, посилатиметься на те, що вже знайшов спосіб провести дозвілля. Йому здаватиметься гнітючою необхідність бути з постійною супутницею, він всіляко уникатиме її.

 

Читайте також: Безглузда помилка у приготуванні печива, через яку погіршується смак

 

Я дуже втомився сьогодні

Цим юнак виправдовуватиме своє бажання перенести на якийсь час справи, пов’язані з дівчиною, з стосунками.

Він буде відмовлятися від інтиму, від спілкування з батьками жінки під цим приводом. Все це показує не найкраще ставлення чоловіка до своєї пасії.

Може, помовчимо?

Коли чоловік остигає до обраниці, він перестає вважати її цікавою. Він відзначатиме, що розмовляти з нею нема про що, що вона нудна, що загальних тем у нього з нею немає і не може бути.

Та й дратують хлопця будь-які висловлювання жінки, оскільки вони здаються йому дурними.

Всі ці слова говорять про те, що почуття поступово зникають, що чоловік охолоне до дівчини. Якщо вона має бажання зберегти союз, то їй терміново треба вживати заходів, починати працювати над стосунками та відновлювати їх.

Вам також має сподобатись...