Стосунки

Як дівчині змусити чоловіка думати про неї: жіночий секрет

Бути об’єктом пристрасті чоловіка – мрія кожної дівчини, яка перебуває у стосунках. Також жінка зазначає, що їй хотілося б, щоб обранець постійно про неї думав, щоб він переживав тільки за неї.

Але при цьому вона не знає, як саме можна досягти такого ефекту.

Насправді, все просто. Пані потрібно лише деякі техніки застосовувати, щоб зайняти всі думки хлопця.

Погладжування подумки

Їх можна практикувати під час спілкування з чоловіком наживо або по телефону. Жінці варто уявити, як вона гладить чоловіка по голові, по плечах і руках, як вона обіймає його.

Він неодмінно відчує тепло, що йде від співрозмовниці, думатиме про неї.

Розмовляючий погляд

Під час особистої бесіди з хлопцем дівчині варто дивитися на кінчик його носа або на губи. Ці зони чутливі до поглядів.

Чоловік зрозуміє, що жінці приємно перебувати поруч із ним, він розслабиться, почне їй усміхатися. Від спілкування він отримає приємні враження, тому подумки ще багато разів повертатиметься до діалогу.

Ніжні звернення

Після виконання попередніх пунктів жінці вдасться розслабити хлопця, допомогти йому розслабитись. Далі їй необхідно ласкаво звертатися до нього, говорити щось приємне, наприклад, називати чоловіка добрим, дорогим, коханим.

Все це відгукнеться в душі у хлопця, повертатиме його подумки до дівчини.

Три торкання

Потрібно подивитися в очі молодій людині, а потім відвести погляд. Повторити це треба тричі.

Так само варто вчинити з дотиками: потрібно тричі ненав’язливо доторкнутися до плеча хлопця. Тактильний та зоровий контакти зроблять свою справу, справлять враження на чоловіка.

 

Читайте також: Найкращий маринад для шашлику всього з двох інгредієнтів: навіть грудка завдяки йому тане в роті

 

Слова сили

День може не вдатись у будь-кого. Якщо чоловік прийшов з роботи втомлений, без настрою, то жінці не варто влаштовувати йому допит прямо на порозі або завантажувати його справами.

Їй слід піти на кухню, налити на сковорідку олії та додати туди спецій із часником. Цей простий прийом дозволить чоловікові відчути себе вдома, зрозуміти, що йому затишно і добре, що це заслуга його обраниці.

Жінці варто покликати чоловіка на кухню, заявивши, що вона там. Після цього він буде зосереджений лише на ній.

Дати привід похвалитися

Про свої досягнення чоловік розповідатиме з радістю та гордістю. Якщо жінка його послухає, якщо вона захопиться ним, він точно оцінить це.

Хлопцеві буде приємна увага дами, він не забуде ні цю увагу, ні дівчину.

Всі ці прийоми випробувані практично багато разів. Всі вони процюю та здатні поселити дівчину в думках кавалера на тривалий час.

Вам також має сподобатись...