Стосунки

Фінансові помилки дівчини: які з них псують стосунки з чоловіком

Багатьом здається, що зрада – найгірше, що може статися в парі. Так, вибачити зраду складно, а часом неможливо.

Але не варто думати, що лише невірність руйнує союз. Останній можуть зруйнувати гроші, точніше певні обставини, пов’язані з ними.

Дівчина може здійснювати фінансові прорахунки, які їй навіть такими не здаватимуться, але при цьому вони поступово розвалюватимуть стосунки. Таких можна навести кілька.

Вона ігнорує розмови про гроші

Якщо жінка уникає планування бюджету, обговорення якихось витрат, вона мимоволі бере провідну роль, починає домінувати у парі. Так вона не дає чоловікові почуватися рівніше їй, ображає його тим самим.

Та й плани, які колись були збудовані разом із обранцем, наприклад, покупка квартири, ремонт, вона може зірвати. Все це стане підґрунтям для конфліктів, які точно не зміцнять союз.

Вона робить великі покупки і не радиться

Якщо в сім’ї бюджет роздільний, то жінка може розпоряджатися своїми грошима оскільки вважає за необхідне. Але якщо вона бере спільні гроші, фінанси, які належать чоловікові, купує щось на них, то вона виглядає егоїстично.

Таких ситуацій слід уникати. Так, звітувати за всі витрати не потрібно, але слід встановити ліміт суми, за який ніхто не повинен виходити, не узгодивши свої дії з партнером.

 

Читайте також: Що спочатку пасерують – цибулю чи моркву? Запам’ятайте просте правило


Має таємну кредитну картку

Так, мати якісь заощадження, про які чоловік не знає, дівчина може. Але брати кредити таємно, не говорити про них коханому дівчина не повинна.

Справа в тому, що вона може не впоратися самостійно з платежами за ними, загнати не лише себе, а й партнера у боргову яму.

А псувати репутацію останньому, змушувати його вирішувати проблеми, які виникли раптово, права дама точно не має.

Вона ховає рахунки, чеки

Щотижня партнерам слід обговорювати те, скільки і на що було витрачено. Якщо жінка відмовляється від цього, вона сама не помічає того, що віддаляється від партнера.

Розмови про гроші, коли вони проходять спокійно, лише зближують, дозволяють відчути себе єдиним цілим. Без них стосунки непомітно руйнуватимуться.

Усіх цих помилок представниці прекрасної статі слід уникати. У такому разі вона завжди добре ладнатиме з чоловіком, не створюватиме в парі зайвих проблем.

Вам також має сподобатись...