Лайфхаки

Чистота в усьому будинку: лайфхаки по прибиранню в важкодоступних місцях

Пил і бруд можуть накопичуватися в найнесподіваніших місцях, проте багатьом хочеться досягти абсолютної чистоти у всьому будинку. Лайфхаки по прибиранню допоможуть вичистити бруд із важкодоступних місць.

 

Душова головка

З часом форсунки душової головки забиваються вапняним нальотом. Для їхнього очищення необхідно наповнити щільний поліетиленовий пакет содово-оцтовим розчином у пропорції: 1 склянку білого оцту на 0,3 склянки харчової соди.

Потім помістити в нього головку душу, а краї пакета закріпити канцелярською гумкою. Залишити у такому стані на дві години, після чого промити душ водою та витерти насухо паперовим рушником.

 

Комп’ютерна клавіатура

 

Читайте також: Які рослини зволожують повітря у квартирі: топ-5 кімнатних вазонів

 

Це одна з найбрудніших речей у будинку, при цьому рідко її чистять хоча б раз на тиждень. Зробити це можна за допомогою м’якого малярського пензля, просто змахнувши їй видимі забруднення.

Для очищення простору між клавішами можна використовувати паперовий стікер, клейка сторона якого видаляє частинки пилу та бруду. Поверхню слід протерти дезінфікуючими вологими серветками.

 

Жолобки та щілини у віконних рамах

Здається, що витягти бруд із них практично неможливо. Проте рішення є. Потрібно взяти втулку від туалетного паперу, сплющити один із її країв, а інший – насадити на трубу пилососа. Так можна дістатися найскладніших забруднень.

Вам також має сподобатись...