Новини

Які рослини зволожують повітря у квартирі: топ-5 кімнатних вазонів

Сухе повітря у квартирі з центральним опаленням може принести не лише дискомфорт, а й чимало проблем.

Вирішити їх вдається за допомогою спеціальних приладів – зволожувачів повітря. Однак і деякі домашні рослини точно будуть незайвими.

 

Бамбукова пальма

Щоб підтримати здоровий мікроклімат у квартирі, необхідно містити кілька великих рослин у горщиках для підлоги. Крім того, можна посилити зволоження, лише наповнивши піддон скляним камінням та водою.

 

Аглаонема

Аглаонема популярна серед квітникарів-початківців і у зайнятих людей, які не мають можливості постійно доглядати за домашніми рослинами.

 

Читайте також: Надя Дорофєєва комплексувала через худорлявість

Щоб занапастити квітку, потрібно сильно постаратися. Справа в тому, що аглаонема може пережити як екстремальну посуху, так і тривале затемнення. До того ж, вона добре зволожує повітря в приміщенні.

 

Спарманія

Також її називають кімнатною липою. Ця багаторічна рослина, що швидко росте родом з Африки. У висоту здатна досягати 1,5 метра. Квітка любить яскраве розсіяне світло, проте здатна рости і на північних вікнах. Ця рослина зацвітає взимку.

 

Сансевієрія

Сансевієрія – одна з найкорисніших рослин для квартири. Зазначається, що вона не лише зволожує повітря, а й виробляє кисень – особливо у нічний час.

 

Драцена Маргінату

Маргіната найбільш декоративна з усіх драцен – її тонке листя облямовує червоні смуги. Вважається, що повітря в квартирі, де росте драцена цього різновиду, стає чистим і зволоженим.

Вам також має сподобатись...