Стосунки

Чому чоловік сидить на сайті знайомств

Сайт знайомств – місце, де традиційно збираються самотні люди. Вони мріють зустріти другу половинку, налагодити особисте життя, перестати проводити вечори у порожній квартирі.

Але не варто думати, що на подібних ресурсах трапляються лише такі індивіди.

Чоловік, який у парі, у житті якого є романтичні стосунки, також може створити профіль на одному з таких майданчиків. Причин цього можна навести кілька.

Чоловік не цінує стосунки

Серйозні стосунки не можна розпочати без бажання зробити це, бути з іншою людиною поряд. У хлопця може не бути його, через що він і проводитиме час на сайтах знайомств.

Він шукатиме альтернативу дівчині, яка бажає перевести відносини на новий етап. Коли він знайде ту, яка погодиться на короткостроковий роман, він залишить супутницю, розірве із нею зв’язок, щоб не брати на себе жодних зобов’язань.

У результаті він завдасть жінці біль, а сам отримає те, про що мріяв.

Чоловікові мало спілкування

Щоб у стосунках молодик не сумував, з ним треба взаємодіяти.

Жінці необхідно спілкуватися з ним, розмовляти, обговорювати різні теми, які викликають відгук у нього в душі. Якщо від постійної партнерки такої ініціативи не виходить, то хлопець шукатиме спілкування на стороні.

 

Читайте також: Соус «дзадзіки»: смачна та корисна заміна майонезу

 

Він піде на сайти знайомств, щоб знайти собі співрозмовницю.

Чоловікові не вистачає визнання

Похвалу будь-яка молода людина любить, від неї вона приходить у дикий захват, заряджається неймовірно сильними емоціями.

Якщо він не отримує компліментів від своєї дівчини, то він шукатиме ту, яка відзначатиме його гідності, яка говоритиме йому теплі слова, що гріють і пестять слух.

Робити це він на сайтах знайомств. На ці майданчики хлопець збігатиме і від критики панночки, і від повсякденних проблем, які вона сама й створює. Тільки там він почуватиметься комфортно за такого розкладу.

Їй слід мотивувати обранця, бути йому музою, постійно розвиватися і вдосконалюватися. У такому разі молодий чоловік завжди залишатиметься вірним їй.

Вам також має сподобатись...