Стосунки

Сильна дівчина: який чоловік потрібен

Бути сильними прагнуть багато дівчат, але тільки не у всіх це виходить. Панночка може намагатися все робити самостійно, не розраховувати ні на чию допомогу.

Вона не звертатиметься до чоловіків, ігноруватиме їхні підказки, їхню ініціативу. Їй здаватиметься, що так вона розвивається, стає кращою.

Від романтичних стосунків вона відмовлятиметься, щоб не збитися з обраного шляху. Але насправді так чинити не варто.

Будь-якій сильній жінці потрібен чоловік. Питання лише в тому, що він не був випадковим. Важливо, щоб володів декількома якостями.

Він упевнений у собі

Схвалення – не те, що буде готова давати сильна жінка. Їй потрібен чоловік, який сам прийматиме рішення, якому не потрібні будуть поради, підтримка.

Вона зможе виявляти до нього любов, прихильність. Але нагадувати йому про його переваги їй не захочеться.

Він амбітний

Такою ж якістю володітиме сильна дівчина. У неї будуть цілі, щодня стоятимуть якісь завдання.

Їй не буде цікавий інертний хлопець, який пливтиме за течією, не прагнутиме чогось. А ось із цілеспрямованою молодою людиною вона буде на одній хвилі, їй буде комфортно з ним, вона зможе розвиватися і рухатися вперед, якщо буде поруч.

Він знає, коли вести і слідувати

Брати все до рук сильна особа жіночої статі насправді не хоче. Їй важливо, щоб партнер брав на себе відповідальність, щоб він ухвалював якісь рішення.

Але останнє вона теж хотітиме час від часу робити. Їй важливо, щоб хлопець розумів, коли самому діяти, а які моменти краще поступитися їй.

Він не дивитиметься на неї зверхньо

Незалежна і сильна дама поважатиме себе, вона знатиме, що вона в чомусь хороша, що вона здатна на щось. Їй буде важливо, щоб з нею трималися на рівних, щоб до її погляду прислухалися.

 

Читайте також: Лазанья для лінивих – рецепт, з яким впорається навіть підліток

 

При цьому вона буде уважною і до чужої думки. Якщо юнак вважатиме даму саме партнером, який не нижче, ніж він, то стосунки складуться.

Він підтримає її

І станеться це за будь-яких обставин. Чоловік, який підходить сильній жінці, розумітиме, коли треба за неї заступитися, коли потрібно постояти за неї.

З більшістю проблем вона може впоратися сама, тому така навичка у хлопця їй буде дуже важлива.

Він вдячний

Виявляти поблажливість чоловік не повинен, щоб сподобатися сильній дівчині. Важливо, щоб він поважав працю жінки, її старання.

А показати це він може, якщо висловлюватиме подяку панночці, якщо відзначатиме, що вона робить щось важливе та цінне.

Всі ці риси повинні бути присутніми у обранця сильної панночки. У такому разі їй буде комфортно у стосунках, вона не вважатиме, що вони її пригнічують, обмежують її свободу, позбавляють незалежності.

Вам також має сподобатись...