Шоу-бізнес

Надя Дорофєєва комплексувала через худорлявість

Крім того, що Надя Дорофєєва веде активну творчу та концертну діяльність, вона також є інфлюєнсером і активно розвиває свій Instagram.

Коли за твоїм життям стежить 5 мільйонів підписників — це не лише популярність, а й сильний вплив громадськості на твій стан. Виявилося, що стереотипи торкнулися й стану артистки.

У новому інтерв’ю для Vogue знаменитість зізналася, що довгий час надавала перевагу спортивному одязі через комплекси, пов’язані з худорлявістю. Наразі гардероб співачки кардинально змінився, і в ньому знайшлося місце для відвертих суконь, топів і не лише.

 

«Я спеціально вдягала щось об’ємне, щоб приховати субтильний верх. Я комплексувала і лише років у 28 зрозуміла, що зі мною все нормально. У мене гарні груди, але невеликі, — а я думала, ну як же, у виконавиці поп-музики мають бути пишні груди.

Увесь час соромилася. Боже, це так безглуздо! Мені подобається, як змінюється світ, подобається, коли дівчата діляться своїми історіями і пишуть про те, як важливо приймати себе.

 

Читайте також: Маша Єфросиніна відверто розповіла про косметичні процедури для збереження краси та молодості

 

Хочеться сказати, що розтяжки це нормально; комплексувати через свою худорлявість – нормально; соромитися високого зростання – нормально.

Хочеться говорити про це. Соромишся своєї худорлявості? Не треба! Носи модні піджаки! Подивися, як одягається Юля Пеліпас, будь яскравою і не звертай уваги, що хтось подумає про тебе»,- поділилася Надя Дорофєєва.

Фігурою артистки захоплюються мільйони, а її публікації збирають сотні компліментів. До речі, багато її шанувальниць прагнуть набути таких форм як у Наді.

Вам також має сподобатись...