Новини

Переговори з Росією на паузі – причин кілька – Подоляк

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк підтвердив, що переговори з Росією зараз на паузі з низки причин.

“Переговорний процес справді на паузі. Чому? Причин кілька. Росія не демонструє ключового розуміння сьогоднішніх процесів у світі. І своєї вкрай негативної ролі.

По-друге, Росія не розуміє, що у будь-якому сенсі viйна йде вже не за правилами, графіком чи планами Росії. Опір України та опір професійний тільки наростає. Тому жодних цілей РФ не досягне.

Третьою причиною є те, що Росія ніяк не може відмовитися від пропагандистського нагнітання на внутрішньому ринку, тому політична еліта боїться говорити правду. Зокрема, те, що зараз з viйни потрібно виходити на “зовсім інших умовах, ніж було заявлено спочатку”.

Тож, за словами представника ОПУ, Росія вважає за краще продовжувати переговори як елемент своєї пропаганди лише для внутрішнього споживання.

 

Читайте також: Чому діти погано сплять ночами: експерти озвучили основні причини

 

Також Подоляк переконаний, що “Росія хоче побачити у дії всі пакети міжнародних економічних санкцій та остаточно зрозуміти справжню “боєздатність” своєї армії, а також втратити залишки своєї репутації”.

“Така, на мою думку, стратегічна мета росіян: все чи нічого. Тому немає сенсу заважати падінню цієї дивакуватої “імперії”.

Сьогодні взагалі не йдеться про “вихід або не вихід” з переговорного процесу української делегації, а йдеться лише про доцільність і конкретику на даному етапі. Буде конкретика – буде продовжено політичні переговори”, – підсумував Подоляк.

Вам також має сподобатись...