Лайфхаки

Як впоратись з вигоранням? Поради психологів

Я впевнена, що кожен стикався із “емоційним вигоранням”, коли немає ні сил, ні бажання що-небудь робити.

То як повернутися в «нормальний» і здоровий стан та горіти знову рівним, яскравим і красивим полум’ям?

 

1.Сон. Висипляйтесь. Здоровий сон – це найкращий спосіб відновити сили. Постарайтеся до вечора поступово знижувати активність. Щоб не було безсоння, можна заварити заспокійливий чай з мелісою, м’ятою або валеріаною.

 

2.Медитації. Саме тривожність створює напругу, яка витягує всі наші сили та робить наш розум неспокійним. А от медитації – це щоденна практика очищення розуму. Медитуйте!

 

Читайте також: Підбірка фільмів для вечірнього перегляду 

 

3.Вимикаємо усі телефони та соцмережі і дихаємо. Щодня на кілька хвилин вимкніть усі засоби зв’язку. У цей час займіться усвідомленим диханням. П’яти хвилин спостереження за тим, як ви дихаєте, буде досить, щоб організм встиг перезарядитися та відновитися.

 

4.Фізичні навантаження. У цей пункт включаємо будь-які тілесні практики – лазня, масаж, прогулянки, біг, плавання. Відчуйте своє тіло, кожен м’яз!

 

5.Спа-процедури. Влаштовуйте собі дні для себе, наприклад відвідайте спа-центри. Адже спа-процедури покращують емоційний, психологічний і енергетичний стан, що вкрай необхідно для нас в період стресу, депресії, і особливо в час емоційного вигорання.

Вам також має сподобатись...