Лайфхаки

Як прискорити обмін речовин і почати швидше худнути

Виявляється, можна багато їсти, і при цьому худнути – треба тільки прискорити метаболізм.

Багато стикаються з проблемою зайвої ваги. Найпоширенішими способами вирішення цієї проблеми є збільшення активності і правильне харчування.

Однак деякі, в імпульсивному вирішенні схуднути, вдаються до радикальних методів і сідають на жорсткі дієти, які загрожують зривами і уповільненням метаболізму. А між тим, саме він впливає на набір ваги і його втрату.

 

Від чого залежить швидкість метаболізму

Швидкість метаболізму може залежати від різних факторів, починаючи з стану здоров’я, закінчуючи навколишнім середовищем. У більшості випадків, звичайно, спочатку у кожної здорової людини нормальний прискорений метаболізм. Надалі, він може змінюватися в залежності від режиму сну і відпочинку, генетики, гормонального фону, харчування, фізичної активності та багато чого іншого.

 

Як прискорити обмін речовин

Як вже говорилося раніше, на швидкість обміну речовин впливають багато чинників, які потрібно враховувати в спробах прискорити метаболізм.

Регулярний сніданок.

Всім відомо, що перший ранковий прийом їжі дуже важливий, оскільки запускає всі обмінні процеси в організмі після сну і заряджає енергією на весь день.

Але потрібно враховувати те, що сніданок повинен бути збалансованим. Він повинен містити приблизно однакову кількість білків, жирів і вуглеводів.

 

Читайте також: Любов зла, полюбиш і козла по Знаку Зодіаку

 

Режим сну і відпочинку.

Як не дивно – навчіться відпочивати. Дуже важливо дотримуватися режиму сну і відпочинку кожен день для того, щоб налагодити свій біологічний годинник, а разом з ними і прискорити метаболізм.

Намагайтеся лягати спати і прокидатися в один і той же час. Але спіть не менше восьми годин – так ваш організм встигне відпочити і відновитися.

 

Пийте воду!

Достатня кількість води – запорука успішного схуднення, оскільки запускає обмінні процеси.

Тому необхідно щодня підтримувати водний баланс в організмі. Для різноманітності ви можете додавати в вашу воду сік лимона, наприклад. Так ви ще й підвищите рівень вітаміну С.

Вам також має сподобатись...