Астрологія

Любов зла, полюбиш і козла по Знаку Зодіаку

Любов зла, полюбиш і козла! Звичайно, не варто сприймати гороскоп всерйоз, але як то кажуть, в кожному жарті є частка жарту.

Хоч і Сузір’я Зодіаку намагаються всім зробити краще, але не завжди виходить. Народна мудрість говорить: «Любов зла, полюбиш і козла!». А це астрологічна класифікація козлиного сімейства.

 

Терези – Примхливий козел.

Такий же бридливий, як і Лев. Відрізняється своєю сутяжністю, найбільша сутяга в Зодіаку.

Як маленька собачка, гавкає на всіх, хто нездатний надати реального опору. Не дивіться, що написано в середньостатистичних гороскопах, Терези обожнюють лаятися.

Любить демонструвати показне благородство, яке в скрутну хвилину обертається підлістю. Нав’язливі до божевілля, пристає як банний лист до дупи.

 

Скорпіон – Козел-садист.

Наймерзенніший характер на всьому Зодіаку. Деспот, все прагне контролювати самостійно. Місце жінки у Скорпіона – на кухні. Рідкісне хамло.

Мстивий як кошмар, якщо ви чимось примудрилися його образити – це кінець, буде пам’ятати до кінця життя, і рано чи пізно помститься.

Взагалі, він так само уразливий, як Рак, але не розповзається як ганчірка. Швидше, полізе в бійку або почне вигадувати підступні плани знищення кривдника. Як і Діва, здатний розстріляти сотню осіб за день і по-звірячому задушити цуценятко, але на відміну від Діви, отримає від цього задоволення.

 

Рак – На противагу попередньому, чутливий козел.

Здатний впасти в депресію від будь-якого неправильно сказаного слова, найбільший скиглій і плакса на всьому Зодіаку.

За себе постояти практично нездатний, буде ховатися за спиною у родичів і близьких друзів. Жадібний до божевілля, грошей в життя не дасть, але на себе рідного все спустить, якщо в голову вдарить.

Дивиться в рот кожному, хто його похвалить. За будь-яким, хто його похвалив, буде бігати як вірна собачка-зомбі.

 

Лев – Самозакоханий козел.

За самозакоханістю обійшов абсолютно всі інші знаки. Він – цар, патрицій, Бог. На відміну від Овна, перевершує інших людей абсолютно в усьому, немає нічого такого, що він не вміє і не знає.

Люди створені, щоб йому служити, вклонятися та приносити в жертву себе і дрібних ссавців у вигляді обіду на тарілці. Часто виявляється невизнаним генієм.

Найбільше на світі любить увагу. Гидливий до божевілля. Однак більше будь-якого іншого знака ведеться на всяку дурню: обдурити його може навіть п’ятирічка. Бо один Лев розумний.

 

Діва – Хитрий козел.

Прораховує будь-яку ситуацію від початку до кінця. Пасивний, виглядає слабким і безвольним, хоча насправді в хитрості поступається тільки, мабуть, Скорпіону.

Але на відміну від вищезгаданого, не володіє ні однією рисою характеру, яка властива людині, а не роботу. Живе за розкладом, робить все так, щоб було «правильно». Абсолютно сухий і без емоційний.

Ага, з боку здається, що під суворою оболонкою криється тонка душа і повне почуттів серце, однак це далеко не так. Це – біоробот, який виконує певну програму.

Для досягнення мети і суспільної користі, не здригнувшись, розстріляє сотню осіб за день і по-звірячому задушить цуценятко. Не зазнає від цього ніякого задоволення, але і кривитися не буде.

 

Стрілець – Занудний козел.

За занудством в чомусь перевершує навіть Козерога. Посідає почесне третє місце по самозакоханості, після Овна і Лева. Вважає гарний настрій найважливішою чеснотою, бігає від проблем, ненавидить дискомфорт і сварки.

На все життя залишається дитиною. Головний мамин синочок Зодіаку. Незважаючи на противагу знаків, моторошно схожий на Близнюків.

Балакучий до божевілля, буде нудити про якусь, що цікавить його, тему до втрати пульсу і свідомості. Часто боягузливий, дико боїться відповідальності в будь-якому вигляді. Бреше. Просто тому, що йому подобається сам процес.

 

Козеріг – Просто Козлина.

Ставить за мету і пре до неї, як ослиця чоловічої статі, ну прям зовсім як Діва. Тільки Діва робить те, що наказано, а Козеріг – то, що хочеться.

Якщо Козерогу спала на думку якась муть, він цієї каламуті доб’ється, йдучи по головах і відстрілюючи всіх неугодних. При цьому, на відміну від Скорпіона, прекрасно замете сліди і спокійно забуде.

Козерогові плювати на все, крім своєї мети. Заради мети зрадить будь-яку людину. Страждає підлістю, буде посміхатися в обличчя і говорити гидоти за спиною – якщо йому це вигідно, звичайно. Ця консервативна зараза без вигоди для себе нічого в житті не зробить.

 

Читайте також: 5 Речей, які змушують чоловіка закохуватися у вас знову і знову

 

Водолій – Безвідповідальний козел.

Обожнює скорчити з себе циніка серйозніше, ніж Скорпіон. Алкаш, легко конкурує з Близнюками. Найчастіше п’є не тому, що хочеться, а тому що друзі зобов’язують.

Пам’ятає абсолютно все, крім своїх обіцянок, клятв і фрази: «Це був останній раз, більше ніколи!», сказаної ним самим.

Як і Лев, є невизнаним генієм. Володіє деякою схожістю з Овном: навколишні повинні визнати в ньому єдиний пунктик. Для Водолія це його неабияка геніальність.

Всі, абсолютно всі Водолії геніальні генії. Здатний любити виключно своїх нескінченних друзів. Всі інші в розрахунок не приймаються.

 

Риби – Слабкий козел.

Найслабший знак Зодіаку. Боїться труднощів в будь-якому вигляді. Патологічно залежить від всіх оточуючих. Від остаточного перетворення в ганчірку для підлоги його захищає тільки величезна броня егоїзму і самозакоханості, яка іноді досягає масштабів Лева.

Також допомагають вроджена хитрість і часто підлість. Найбільше на світі любить валятися на зеленій травичці, мріючи про краще життя. При цьому йому зобов’язані регулярно приносити пожерти.

Ймовірності, що хтось не буде за нього готувати, прибирати і виконувати інші ниці обов’язки, Риби не визнають. Навіть не те, що не визнають, це для них просто немислимо. І адже завжди отримують, чого хочуть …

 

Овен – Істеричний козел.

Другий за рівнем самозакоханості на всьому Зодіаку: типового Лева типовий Овен таки переплюнути не може. При спілкуванні з Овном слід пам’ятати, що тільки він, незрівнянний і чудовий, завжди має рацію.

У будь-якого Овна є пунктик, за яким цей конкретний Овен вважає, що він найкращий: він може бути найкрасивішим, найсильнішим, найдосвідченішим колекціонером черепашок з острова Чу-Чу …

Якщо ви посмієте засумніватися, Овен почне вести себе як підлітки з перепадами температури: він буде тупати ногами, кричати, кидатися різноманітними предметами, і може навіть полізти в бійку.

А ще Овен завжди буде найнахабнішим чином грубіянити. Хто ж винен у тому, що він один завжди правий? Про це ж треба розповісти всьому світу, так.

 

Телець – Лінивий козел.

Це дике гальмо на всьому Зодіаку. Він абсолютно все робить повільно. Коли Телець намагається думати, то у нього в очах відбиваються скрипучі шестерінки.

Якщо хтось посміє його поквапити, висловивши ту виняткову істину, до якої Телець спробує здогадатися, то Телець образиться, і на зло вам продовжить думати. Втім, дійде до того ж самого висновку.

Неймовірно нудний, його неможливо дотягнути кудись далі сусіднього дивана. Жоден інший знак не любить пожерти більше за нього.

Будь-які прохання ігнорує, бо, незважаючи на природне тугодумство, упертий як бик.

 

Близнюки – Байдужий козел.

Найбільше на світі любить тріпатися на абстрактні теми, що відповідають його власним інтересам. Про свої інтереси при спілкуванні з Близнюками можна спокійно забути.

Близнюки – такий собі метелик, який летить туди, де можна нажертися від душі. Один з найбільших алкашів на всьому Зодіаку.

Страждає відтінком клоунади, обожнює грати на публіку дешеві вистави. Серйозно з цією людиною розмовляти неможливо, буде відбуватися жартами або в відкриту грубіянити.

Будинки застати його неможливо, буде вештатися по всіх можливих друзях. Обожнюють прибрехати, в умінні вішати локшину на вуха поступаються тільки Стрільцям.

Вам також має сподобатись...