Новини

Чим більше ви обіймаєте своїх дітей, тим вони стають розумнішими

Обіймайтеся з дітьми при першій-ліпшій можливості – так вони стануть розумнішими і здоровішими!

Обіймайте своїх дітей якомога частіше. Якщо ніжні обійми вже стали для вас звичними – прекрасно, якщо немає – скоріше зробіть «обнімашки» своєю традицією. І в один прекрасний день ви почуєте за це «спасибі».

Останні дослідження підтвердили, що обійми, що демонструють фізичну прихильність, надзвичайно важливі для дитячого розвитку.

В ході дослідження було проаналізовано стан 125 малюків з Національної дитячої лікарні американського штату Огайо – в тому числі недоношених і доношених.

Результати показали, що при постійному догляді за дітьми і частих обіймах виникають сильні реакції в мозку і розвиток малюків прискорюється.

Тобто прояв любові і ніжності до своєї дитини не тільки показує вашу доброту і людяність, а й приносить йому велику користь.

За словами провідного дослідника проєкту, доктора Наталі Метр, настільки проста і буденна дія серйозно впливає на діяльність мозку дитини.

 

Читайте також: Як прискорити обмін речовин і почати швидше худнути

При обіймах виділяється значна кількість окситоцину – гормону, що сприяє припливу ніжності і відповідає за формування прихильності між мамою і малюком.

Дитина, яка недоотримує або зовсім не має обіймів, розвивається повільніше, вона не впевнена в собі і з важкістю контактує з оточуючими.

Таким чином, обійми – не просто приємний жест. Це спосіб прояви прихильності, підвищення рівня «гормону ніжності» і гармонізації психічного стану.

Вам також має сподобатись...