Історії

Ти гідна кращого, ніж той, хто не може визначитися щодо тебе

Він знає, що сказати, щоб змусити твоє серце битися барабанним дробом, який ти не знаєш, як зупинити.

Він поруч, коли тобі потрібен.

Він піклується про тебе так, як ніхто інший.

Знаю, він – це все, про що ти мріяла. Але він до цих пір не може визначитися щодо тебе.

Він піклується про тебе. Він каже, що у вас дійсно щось особливе. Він так багато часу проводить з тобою, і все так природно, так прекрасно. Але все ж він не може вирішити, чи варто вам робити це по-справжньому серйозним, повністю, по-справжньому віддаватися цій любові.

У нього є свої причини і ти навіть визнаєш, що в цьому є сенс: що час не той, що він не готовий, що він не хоче псувати те, що між вами вже є.

Він швидко знаходить причини, щоб почекати, щоб ви не стали справжньою парою. І ти чекаєш, ти даєш йому час, бо не хочеш квапити його, не хочеш здаватися нав’язливою ​​або вимогливою.

Але насправді ти заслуговуєш більше, ніж той, хто не може визначитися щодо тебе.

Одна справа – дати людині час і можливість прийняти рішення – нам всім це іноді потрібно. Щоб прийняти рішення, яке вплине на наше життя, потрібно добре подумати, зрозуміти, що ми дійсно готові, готові хоча б спробувати.

Але якщо у нього завжди знаходиться причина відсунути тебе на задній план, тоді ти не повинна продовжувати чекати того, хто вважає тебе варіантом, який він не може вибрати, а не тією, без кого він не може уявити своє життя.

Ти гідна того, хто вибирає тебе і продовжує вибирати тебе.

 

Читайте також: 6 Простих лайфхаків, які допоможуть зробити корисну їжу смачною

 

Того, хто розуміє, що ти додаєш цінності його життю, а не просто являєшся додатковим обов’язком. Того, хто розуміє, що час важливий, що він йде, тому потрібно не втрачати його і швидше вирішувати бути з тобою прямо тут і зараз.

Того, хто знає, що у кожного з вас є свої труднощі, але він хоче справлятися з усім разом, не змушуючи тебе чекати, поки він буде 100% готовий, тому що насправді ніхто з нас ніколи не готовий повністю.

Іноді людям потрібно побути наодинці з собою. Ми не завжди можемо вплинути на те, що відбувається в нашому житті, і може це означає, що людина, з якою ти хочеш бути, той, хто зараз не доступний для тебе.

Це нормально, якщо ти хочеш почекати, але ти також повинна знати, що ти не зобов’язана чекати вічно, якщо людина ніяк не може вирішити.

Може, як би боляче не було визнати, але ця людина просто не для тебе. Може замість того, щоб продовжувати сподіватися, потрібно відпустити і дозволити випробувати свій шанс для того, хто дійсно хоче вибрати тебе.

Дозволити йому зробити те, на що ти сподівалася – що хтось вибере тебе, прямо зараз. Тому що ти ніколи не знаєш, що може трапитися.

Вам також має сподобатись...