Історії

«Ти для мене завжди будеш маленьким хлопчиком»: зворушливий лист синові від мами

Цей лист невідомого автора точно відгукнеться у душі кожної з мам. Ці слова дуже точно описують те, що відчувають матері до дітей, що підросли.

«Дорогий синуля! Як би я зараз хотіла повернути ті часи, коли ти був маленьким! Жахливо хочеться згадати запах немовляти і ще раз відчути, як це – заколисувати ручки-колінки на своїх руках… Ще б пак!

Розглядаю твої дитячі фотографії – такий сильний хлопчисько з живим поглядом, так хочеться почути ТІЙ твій голос!

Дивлячись на підростаючих синів, що валяються з книгою на дивані під флісовим пледом, НІХТО з нас не думає, що саме такі моменти через роки здаватимуться тим щастям, яке захочеться повернути. Я й оком не встигла моргнути, як цей час минув і став безповоротним.

Добре пам’ятаю, як ти часто, вже не знаючи, як мене переконати, бурмотів: “Мам, ну ти послухай секундочку!”

Вибач, сину, я справді не відрізнялася терпінням слухати, і ми часто з тобою іноді дуже сварилися. Але я знаю це за собою і досі намагаюся перевиховати себе!

І, як би там не було, ти для мене досі – маленький хлопчисько, навіть при тому, що твої кросівки вже майже того самого розміру, що й мої лижі.

 

Читайте також: Синоптики прогнозують, якою буде зима у 2022 році і скільки випаде снігу, та чи буде він взагалі

Синулю, як це ти зумів стати таким приємним хлопцем? Я просто пишаюся тобою! І дякую тобі за те, що щодня маю привід пишатися тим, що саме я – твоя мати.

Материнство насправді виявилося справою набагато турботливішою, ніж я могла собі уявити; і я, як і всі, наробила купу помилок.

Але те, яким ти став, – нагорода всього мого життя. І з тобою мені пощастило зрозуміти, що означає любити близьку людину. Адже мати сина виявилося справою такою захопливою, різноманітною і ненудною. Я на це не чекала так само, як і труднощів.

Я завжди буду старшим за тебе на 24 роки. Це багато. Правда, думаю, чим старше ти ставатимеш, тим меншою буде ця різниця здаватися. Але ти, я сподіваюся, завжди залишатимешся моїм хлопчиком, а я твоєю мамою; тій, чиї руки тебе завжди обіймуть, чиє серце завжди відгукнеться на будь-яку твою біду чи прохання.

Коли я бачу тебе молодим, здоровим, молодим чоловіком, який гідно веде себе, я думаю про те, що ти – найкращий подарунок у моєму житті.

Успіху тобі у всьому, сину! Я люблю тебе. Твоя мама”.

Вам також має сподобатись...