Новини

Погано пахнуть: 7 порід собак із найсильнішим запахом

Багато порід мають характерний собачий запах. Часто його поява говорить про недостатній догляд за вихованцем або захворювання.

Деякі собаки потребують меншої уваги для того, щоб вони не випромінювали ненависний багатьом запах. Інші породи відомі тим, що пахнуть практично завжди.

Зазвичай до таких тварин належать собаки з безліччю складок на шкірі, де накопичується бруд. Погано пахнути можуть і вихованці з вродженими шкірними захворюваннями та схильністю до здуття живота.

 

Сенбернар
Це одна з найкращих сімейних собак, який при правильному дресируванні може стати хорошим сторожем або рятувальником.

Проте порода має недолік – сильний запах. Його джерелом є слини, які тварина часто пускає по всьому будинку, а також густе і линяюче хутро. При нерегулярному догляді шерсть зростається, накопичує бруд і починає пахнути ще гірше.

 

Бассет-хаунд
Собака зі спокійним темпераментом та благородним характером. Однак він не підійде тим, хто не терпить собачий запах.

Вся справа у довгих висячих вухах вихованця. Без чищення там накопичуються бактерії та бруд, які випромінюють неприємний запах. Доповнюють аромат та складки на шкірі тварини.

Англійський кокер-спанієль
Ця порода була однією з найпопулярніших у 1950-х роках у США. Незважаючи на привабливу зовнішність, собаки мають схильність хворіти на первинну себорею – запальне захворювання шкіри. Ця недуга робить шкіру вихованця жирною і погано пахне. На запах впливає і шерсть спанієлю.

 

Шарпей
Порода, відома зморшкуватим тілом та відстороненим темпераментом. Саме така шкіра тварини перетворюється на ідеальне середовище для скупчень бруду, розмноження грибків та бактерій.

Крім того, після купання собаку складно висушити, потрібно протирати кожну складку. Інакше є ризик дріжджової або грибкової інфекції, яка породжує неприємний запах, повідомляє портал DogVills.

 

Бульдог
Улюбленець вважається однією з кращих порід-компаньйонів. Але він має характерний запах, який складно ігнорувати.

 

Читайте також: «Ти для мене завжди будеш маленьким хлопчиком»: зворушливий лист синові від мами

 

Це пов’язано зі схильністю до частих здуття живота, а також шкірних інфекцій та карієсу. Понад те, Бульдоги постійно пускають слини.

 

Мопс
Кумедна і мила порода, яка схильна до дріжджових та стафілококових інфекцій, що викликає неприємний запах шкіри. Винуватцями запаху є глибокі зморшки на обличчі собаки.

 

Бігль
Це одна з найпопулярніших маленьких порід собак, незважаючи на запах. Його джерелом є висячі вуха, схильні до інфекцій та скупчення бруду.

До того ж у гончої зазвичай сильніший запах тіла, ніж в інших порід. Це пов’язано з тим, що Біглі полюють зграями, і їм необхідно знати, де знаходиться кожен учасник процесу.

Вам також має сподобатись...