Новини

Сирія не виконує планів Росії із залучення бойовиків у війні проти України

Українські розвідники повідомляють, що Сирія провалює план залучення бойовиків до війни в Україні за Росії. Про це йдеться у заяві прес-служби української розвідки

“Попередні обіцянки сирійської влади про системні постачання найманців для російської армії не виконуються. Обіцяну “легку прогулянку” змінили повідомлення про завзяті бої та високі втрати росіян. Більшість сирійських військових не готові ризикувати своїм життям заради примарного грошового забезпечення.

Відомо, що російські оперативники також намагаються домовитися про вербування найманців зі складу 16-ї бригади Сирійської Арабської Республіки”.

 

Читайте також: Серед росіян продовжує зростати підтримка війни Росії проти України – соціологи

 

Відомо, що 22 березня відбулася зустріч між командувачем 8-ї бригади в південній сирійській провінції Дера полковником Насімом Абу Ірра та генералом збройних сил РФ Олександром Журавльовим (виконує функції командувача російського угруповання в південних провінціях Сирії).

Російський генерал зажадав надати список бойовиків, які готові брати участь у війні проти України.

Проте, сирійський полковник не дав чіткої відповіді, але пообіцяв вийти на зв’язок після консультацій “з іншими представниками керівного складу 8-бригади”.

Вам також має сподобатись...