Новини

Чому не можна сушити прану білизну в квартирі: про це знають далеко не всі

Прати речі доводиться регулярно, прання залишається одним із занять, без якого нікому не обійтись.

Містянам часто доводиться сушити білизну в квартирі, але багато хто й не здогадується, чим може загрожувати така безтурботність.

Чому не можна сушити білизну у квартирі

Для багатьох така процедура може призвести до сумних наслідків. Вогкість негативно позначиться на інтер’єрі приміщення і стане фактором погіршення здоров’я домочадців.

Виявляється, що під час сушіння речей у квартирі вологість повітря у приміщенні суттєво зростає. Надмірна вогкість викликає грибок, на різних поверхнях з’являються плями.

Особливо від вогкості страждає ванна кімната, у маленькому приміщенні відсутня хороша циркуляція повітря, тому спори грибка можуть осідати на меблях та предметах, що знаходяться там.

 

Читайте також: 6 жіночих недоліків, які чоловіки замічають та мовчать

 

Поступово токсини починають проникати в організм людини і можуть стати причиною алергічної реакції, астми, шкірних захворювань. У групі ризику знаходяться діти та люди з ослабленим імунітетом.

Вологість – одна з причин псування предметів у будинку. Ламінат та паркет стають сирими та втрачають привабливий вигляд. Якщо в будинку є дерев’яні меблі, то вони згодом деформуються.

Як не можна сушити білизну

Не рекомендується сушити білизну на дерев’яних дверях, тому що вони «розбухають» і погано закриваються.

Вологі кольорові речі можуть залишати на поверхні плями, які досить важко відтерти.

Вам також має сподобатись...