Шоу-бізнес

Скандал Анастасії Приходького та блогера Олега Машуковського: бабка чи нове покоління талантів?

Зіркові експерти вокального талант-шоу «Співають всі!» телеканалу “Україна”, співачка Анастасія Приходько і блогер Олег Машуковський, поскандалили у соціальних мережах.

Співачка назвала блогера “безкорисним”, а той на її слова обізвав її “старою бабцею”. До сварки долучились й інші артисти.

Нешодавно на своїй сторінці Instagram зіркова експертка проєкту “Співають всі!”, артистка Анастасія Приходько виклала сторіс, де запитала підписників, чи можна порівнювати легендарних особистостей із сучасними блогерами та тіктокерами.

 

Читайте також: Чому варто їсти морепродукти. Користь для організму

 

На такі роздуми одразу ж відреагував блогер Олег Машуковський.


«Не красиво і не правильно осуджувати людей! У кожного покоління свої кумири, свої плюси та мінуси. Якщо ви залишились у 18-му столітті — це не означає, що вам можна осуджувати і знецінювати труд інших, — пише блогер Олег Машуковський під світлиною Анастасії Приходько. — У вашого покоління були одні кумири, у нашого — інші. З цим треба змиритись. Ви вже не такі популярні, як колись, і не такі молоді, а нове покоління ділиться своєю творчістю і цьому є місце.»

 

Блогер додав, що так відреагував на слова співачки тому, що побачив у них дискримінацію і ущемлення прав молодих талантів.

А от після такого коментаря Анастасія Приходько записала своє звернення до Машуковського, де дала пораду закрити свою сторінку, адже вважає блогера і його меседжі безкорисними.


«Закрий свою сторінку, адже ти нічого не несеш! Ти просто сіра маса, яка в ефірі стриже волосся, відкриває чайники і кривляється на камеру під дурнувату музику, — поділилась своєю думкою зірка. І додала — І, так, мені не подобаються нафарбовані чоловіки, коли вони роблять манікюр червоного або чорного кольору, не подобаються жіночі сережки в їхніх вухах.»

 

Також Приходько пообіцяла особисто приїхати до будинку блогера і висловити свою думку про нього. Під цим постом Олег Машуковський залишив коментар: “Чекаємо”.

Вам також має сподобатись...