Шоу-бізнес

Юрій Горбунов припустив можливе усиновлення дитини, батьки якої загинули під час війни

13 квітня до “Сніданку з 1+1” приєднався відомий український ведучий, шоумен та кінопродюсер Юрій Горбунов. Він розповів, як змінилася його професійна діяльність після повномасштабного вторгнення Росії.

Зараз він активно займається волонтерством, долаючи тисячі кілометрів та піднімає дух українських воїнів.

“Я вже почуваюся професійним водієм, ми іноді добу проводимо за кермом. Ноги та руки затікають, але треба кермувати. Наша громадська організація “Союз підприємців кіно та телеіндустрії”, туди входить близько 20 активних людей, робить масштабну роботу.

Останнім часом передано величезна кількість касок, бронежилетів, медикаментів… Ми вже зібрали два медичні автомобілі, повністю наповнені всім необхідним для наших бійців, на черзі третій, який піде на Донбас…”, – прокоментував ведучий.

Волонтерською діяльністю команда займається у перервах між концертами, які проходять по всій Україні. Юрій Горбунов виступає разом з іншими популярними українськими акторами та співаками для солдатів, які прийшли з передової на ротацію. Вони кажуть, що саме концерти дозволили їм останнім часом усміхнутися.

Про війну ведучий разом зі своєю дружиною Катериною Осадчою дізнався у перші години вторгнення: перший вибух вони почули неподалік свого будинку вже о 4:30 24 лютого. Каже, що старший син пари – 5-річний Іван сприймає події як “щось у нашій країні сталося”.

 

Читайте також: Дружина Романа Сасанчина повідомила про розрив зі співаком: “Ми більше не сім’я”

 

“Ми намагалися йому пояснити, що це таке тимчасове лихо у нашій країні, яке ми всі переживемо. На щастя, він у свої 5 років ніколи не грав ні автоматами, ні пістолетами.

У нас серед іграшок немає дитячої зброї. І йому це ніколи не було цікаво… ми навіть коли їздили на море, я пропонував йому придбати водяний пістолет, а він не захотів…

Зараз, коли він дивиться в телевізор, каже: “Тату, а чого так все сталося?” Хто це так з нами? зробив?”. Ми говоримо, що це поганий дядько, якого скоро, ми сподіваємось, не стане і настане мир”, – розповів ведучий в ефірі “Сніданку з 1+1”.

Горбунов розуміє, що попереду на країну чекає відновлення, яке робитиме весь український народ разом.

Проте наголошує: треба буде усиновлювати і удочеряти дітей наших земляків, які залишилися без батьків. Ведучий не виключає, що, можливо, на такий крок піде і його сім’я:

“Це буде на плечах усіх українців. І ми також думаємо про це”.

Вам також має сподобатись...