Шоу-бізнес

Ірина Федишин різко висловилася про Ані Лорак і заявила: “Вона для мене не українка”

Українська артистка не розуміє, чому уродженка України вирішила мовчати й не помічати війни, яку розв’язала Росія.

24 лютого вночі російські військові вороже вторглися на територію України. На підтримку українців виступили бещліч світових знаменитостей. Але водночас деякі українські зірки вирішили просто не помічати війну в Україні.

Серед них є й Ані Лорак. Спочатку вона опублікувала кілька повідомлень із закликом “ні війні”, а пізніше, коли в Росії ухвалили закон про так звані “фейки про російську армію”, уродженка України вирішила не помічати війну в Україні.

Співачка Ірина Федишин різко висловилася про Ані Лорак. Артистка наголосила, що не можна мовчати, коли гинуть безневинні люди.

 

Читайте також: Лобода відповіла на закиди щодо своєї відмови від українського громадянства

 

“Це просто дно. Коли гинуть тисячі людей, коли вмирають безневинні діти, громадяни України, якщо Ані Лорак, вона ж громадянка України, і про це мовчати… Я не розумію, чому. Людське життя безцінне. Чим вона керується?

Спроби всидіти на двох стільцях – цей варіант точно вже не пройде. Україна – вона цього не пробачить і не забуде”, – зауважила співачка на YouTube-каналі Rostyslove Production.

Федішин не розуміє, чому Ані Лорак не каже правди. Російська пропаганда не могла так на неї подіяти, адже вона подорожує світом і має доступ до інших новин.

“Я не розумію, як можна так реагувати. Мабуть, ця російська пропаганда так само виїла і їй мозок у голові. Люди, що подорожують світом, вони бачать, що відбувається. Тому це дуже дивно. Для мене вона вже не українка”, —  сказала Федишин.

Зазначимо, Ані Лорак не єдина уродженка України, яка живе у РФ і мовчить про війну. Разом із нею вирішили не помічати того, що відбувається в українських селах та містах Регіна Тодоренко та MARUV.

Вам також має сподобатись...