Шоу-бізнес

Маша Єфросиніна розповіла про період депресії: “Тихо плакала”

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна зазвичай просто заворожує глядачів своєю усмішкою. Однак і її випадок не виняток, коли за фасадом слави ховаються важкі життєві періоди.

В інтерв’ю на YouTube-каналі Fedoriv Vlog Маша Єфросиніна розповіла, що спочатку кар’єри на телебаченні вона боялася впізнаваності. Вперше вона зіткнулася з цим, коли почала вести ранкове шоу “Підйом” разом з Юрієм Горбуновим.

“Я сіла після чергового шоу в маршрутку, передала за проїзд і зрозуміла, що всі люди повернулися на мене, включно з водієм, який зупинив маршрутку.

Усі сказали: “Це Ви?” І почали простягати мені папірці, гривні, гроші, хтось на руці попросив розписатися. Я страшенно злякалася і вилетіла. Я не була до цього готова, я розуміла, що я собі не належу якоюсь мірою”, – розповіла Марія.

 

Читайте також: Актор “Величного століття” Халіт Ергенч втік із Туреччини

 

Проте після того, як телезірка пішла з Нового каналу, у її кар’єрі почалося серйозне затишшя.

2005 року Маша Єфйросініна стала ведучою “Євробачення” і сподівалася, що пропозиції про роботу почнуть надходити у великій кількості. Але, вийшло все не так, як планувала ведуча і якийсь час їй доводилося сидіти без роботи.

“Я тихо плакала, тоді поряд був лише Тимур та маленька Наночка однорічна. Я пам’ятаю той рік у напівтемряві, чорному кольорі. Слава у 18-20 років – це серйозне випробування для людської психіки. Це сталося зі мною. Якщо у мене була депресія в моєму житті, то вона була тоді”, – відверто зізналася Маша.

Вам також має сподобатись...