Новини

Росія зламає зуби об Донбас – Єрмак

Глава Офісу президента Андрій Єрмак переконаний, що Росії не вдасться перемогти на Донбасі, тому що Україна не відступить і не поступиться суверенітетом та територіальною цілісністю. Про це він написав у Telegram

“Росія не може окупувати всю територію Донецької та Луганської областей. ЗСУ стоять, тому Кремль продовжує тактику терору. Вони обстрілюють житлові будинки Сєвєродонецька, убили мирних людей на вокзалі Краматорська. Вони хочуть знищити людей разом із містами, але тактика не спрацює.

Росія зламає зуби. Їх багато, як сарани, але вони не переможуть на Донбасі. Україна не відступить і не поступиться суверенітетом та територіальною цілісністю”.

 

Читайте також: Курс долара буде заморожено до кінця агресії

 

Він також додав, що зараз Україна ще тільки може уявити кількість злочинів та жах, який побачимо згодом у Маріуполі.

Єрмак також зазначив, що йому не подобається порівняння Маріуполя зі Сталінградом, оскільки “агресія Росії проти України – унікальна, і злочини проти мирних людей, геноцид – також є унікальними для світу”.

“Не буде жодного “нашого Сталінграда”, а після перемоги буде Маріуполь, Буча, Ірпінь, Гостомель, Бородянка. Усі свідчення військових злочинів будуть передані до Гааги.

Вам також має сподобатись...