Новини

10 Новорічних подарунків на будь-який гаманець

Ці речі купити не шкода, і подарувати не соромно.

1. Флешка

Вибирайте якісь оригінальні та смішні. Звичайну флешку скромного чорного кольору кожен купить собі самостійно. А ось флешку-супергероя цікаво отримати в подарунок.

 

2. Рукавички

Затишний та корисний подарунок. Напевно одержувач хоч раз і вдягне їх. А якщо виберете модель, в якій можна скористатися телефоном, напевно почуєте слова щирої подяки.

3. Носки

Ще один корисний подарунок. Звичайно, дарувати треба щось дуже миле та новорічне.

4. Іграшки-антистрес

Вручати з побажанням міцних нервів наступного року.

 

5. Фігурки з травою замість волосся

Мила прикраса для офісного столу або домашнього підвіконня. До того ж догляд за рослиною приносить гарний настрій.

 

Читайте також: Домашня Нутелла

 

6. Фігурки іграшкові

Можна традиційно подарувати персонажів із «Зоряних воєн» (так, ми впевнені, що всім подобаються ці фільми). Або порадувати отримувача настільною іграшкою Plants vs. Зомбі.

 

7. Чохли для смартфонів

Безумовно, у новорічній тематиці. Головне — згадати, у кого зі знайомих якийсь смартфон, і не помилитися з розміром чохла.

 

8. Ложка для кави

Практична мірна ложка, яка використовується і як затискач для пакета, – чудовий подарунок для кавоманів. Для створення святкового настрою пов’яжіть на неї бантик.

 

9. Набір прикрас

Прикраси для жінок не обов’язково мають бути дорогими. Для різноманітності можна подарувати подрузі милий кулон чи симпатичний набір сережок.

10. Крем для рук

Цей корисний подарунок знадобиться щодня: зволожить шкіру рук, позбавить неприємних відчуттів, захистить від холоду та вітру.

Вам також має сподобатись...