Новини

Джонсон привіз до Києва новий пакет фінансової та військової допомоги

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, який прибув до Києва з неанонсованим візитом, подав Володимиру Зеленському пропозиції щодо посилення військової допомоги.

Про це заявив речник британського уряду.

BBC цитує заяву про те, що візит мав на меті “продемонструвати солідарність” з українським народом, проте є й більш практичні теми для обговорення.

“Прем’єр-міністр поїхав в Україну, щоб зустрітися з президентом Зеленським особисто та продемонструвати солідарність з українським народом. Вони обговорять довгострокову підтримку України з боку Великобританії, а прем’єр-міністр надасть (Зеленському) новий пакет фінансової та військової допомоги”, – йдеться у заяві.

 

“Борис Джонсон запропонував Україні військову допомогу у вигляді 120 броньованих машин та нових протикорабельних ракетних систем, щоб підтримати Україну на цьому вирішальному етапі, поки йде незаконний наступ Росії”, – повідомили в уряді Великобританії.

 

Читайте також: Росія зламає зуби об Донбас – Єрмак

 

В уряді наголосили, що ця допомога нова, вона виділяється на додаток до оголошеного напередодні траншу військової техніки вартістю 100 мільйонів фунтів стерлінгів, який включає зенітні ракети Starstreak та протитанкову зброю.

Джонсон також підтвердив економічну підтримку України, гарантувавши ще $500 млн у вигляді кредиту Світового банку для України. Також Британія надала 394 мільйони фунтів стерлінгів, щоби забезпечити безперервне функціонування життєво важливих гуманітарних послуг для українців.

Великобританія також на запит українського уряду лібералізувала тарифи на переважну більшість імпорту з України та надала митні сервітути, як свій внесок у забезпечення економічної стабільності країни.

Вам також має сподобатись...