Шоу-бізнес

“Робить себе жертвою” – Серга показав переписку з Регіною Тодоренко

Соліст гурту The Коля, Коля Серга, відповів Регіні Тодоренко на звинувачення його у тому, що він нібито намагається хайпувати на її імені.

Регіна 9 квітня опублікувала листування з виконавцем, де вона пише, а він їй не відповідає. Тому Коля оприлюднив у Instagram справжнє листування з Регіною. На знімках видно, що Сергій відповів на її запитання.

Загалом Коля переконаний, що співачка просто його заблокувала, а їхнє листування опублікувала, щоб зробити себе жертвою.

 

Читайте також: Екс-дружина Дмитра Ступки Поліна Логунова виходить заміж

 

“З огляду на те, що Регіна мені писала, вона або забула, що я в неї заблокований, або ж спеціально це розіграла, щоб зробити себе жертвою, або Instagram якимось чином заблокував мене самостійно. Це не змінює мого ставлення до Регіни, через її позицію щодо України та всіх тих жахливих речей, які творить Росія, а створює додаткові питання”, – наголосив Сергій.

Зазначимо, все почалося з того, що Коля розповів, що у Бучі окупанти вбили його товариша, який раніше був у романтичних стосунках із Регіною. Співачці не сподобалося, що Серга це публічно оголосив.

Регіна Тодоренко, яка живе в РФ, поводиться, ніби в Україні немає війни, а російські солдати не вбивають цивільних. Коли ще Instagram не був заблокований у Росії, артистка розважала фанатів та, зокрема, демонструвала свій гардероб.

Вам також має сподобатись...