Шоу-бізнес

Дружина Сергія Бабкіна відповіла хейтерам щодо звинувачень через виїзд музиканта за кордон

Дружина відомого співака Сергія Бабкіна – Сніжана – відповіла хейтерам на гнів щодо виїзду музиканта за кордон.

Так, подружжя разом із дітьми переїхало до Німеччини. У коментарях до публікацій артиста в Instagram про благодійні виступи у різних європейських країнах, користувачі обурюються, як виконавець перетнув кордон.

Аналогічні повідомлення з’явилися під постом на сторінці “Зіркового шляху”: “Нормально… Усі чоловіки повинні сидіти в Україні, а він спокійно їздить Європою…”,

“Ганьба!!! І він ще щось говорить”,

” Боягуз, жалюгідний”.

 

Читайте також: “Робить себе жертвою” – Серга показав переписку з Регіною Тодоренко

 

У відповідь на це Сніжана не стрималася і відповіла. Акторка пояснила, що Сергій спокійно перетнув кордон, оскільки він – батько трьох дітей. А не пішов воювати, бо “переніс протягом року три операції на очі, рятуючись від сліпоти”.

“Людина щодня повинна приносити користь своїй країні. Яку користь приносите ви зараз, обливаючи лайном людину, яка щодня допомагає волонтерам, дитячим будинкам, перинатальним центрам, старим вижити!

Задавайте собі питання щодня! Чим я був корисний сьогодні, зараз? І робіть все від себе залежить, щоб у нашій країні швидше настав мир! Мир, чуєте? А не ось це, чим ви тут займаєтеся!” – написала Бабкіна.

Вам також має сподобатись...