Шоу-бізнес

Данилко розповів, як у перші дні агресії йому подзвонила Вайкуле

Український артист та автор Вєрки Сердючки Андрій Данилко розповів, хто з артистів РФ його підтримав.

Загалом шоумен зізнається, що він ще до початку viйни мало з ким спілкувався з Росії. Він намагався триматися осторонь російських артистів. Втім, з ким спілкувався Данилко, всі вони вже покинули територію РФ.

Всі, з ким я спілкуюся більш-менш, усі поїхали, я маю на увазі з артистів, вони всі поїхали. У мене завжди були відсторонені стосунки, я дуже радів, що живу в Києві. Я не входив у тусовку цю.

Звичайно, я багатьох знав, але це крім “доброго дня, до побачення” без жодних продовжень. Мене завжди це бентежило, я відчував підвищений інтерес до себе – зізнався Андрій Данилко інтерв’ю Олексію Суханову у рамках проекту “Говорить Україна”.

Андрій Данилко розповів, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну йому зателефонувала Лайма Вайкуле. Артист зізнається, що відчував під час розмови зі співачкою турботу та хвилювання. Також Андрія Данилка підтримала Ніно Катамадзе.

 

Читайте також: Полякова емоційно звернулася до Кіркорова, який підтримав Медведчука

 

“Мені дзвонила в перші дні і це була така… Я відчував переляк якийсь, хвилювання, це Лайма Вайкуле. Вона каже: “Андрюша, приїжджай. Якщо потрібна якась допомога”. Ніно Катамадзе. Були люди, але не можу їх називати”, – додав Данилко.

А ось Пугачова та Кіркоров, з якими артист давно спілкувався та які свого часу підтримували співака, вирішили не зв’язуватися з ним.  А щодо Кіркорова, то виконавець вважає, що так навіть краще, що він мовчить про війну, а не говорить як Басков.

“Мені краще без дзвінків. Що вони скажуть? Конкретно дзвінків від знаменитостей не було, якщо брати того ж Філіпа, то він, ймовірно, перебуває в ситуації розгубленості, не знання, що робити, я так думаю. Знаю його ситуацію. Краще нехай він мовчить, чим каже, як каже Басков”, – додав Данилко.

Вам також має сподобатись...