Шоу-бізнес

Брежнєва та Меладзе розлучаються через viйну в Україні – ЗМІ

Шлюб зіркового подружжя – співачки Віри Брежнєвої та композитора та продюсера Костянтина Меладзе тріщить по швах.

Як повідомляє низка росЗМІ, причиною конфліктів у сім’ї ось уже три місяці як є повномасштабна viйна Росії проти України. Як відомо, з початком вторгнення РФ на територію нашої країни Брежнєва про це одразу написала у своєму Instagram і поїхала волонтерити до Польщі та активно допомагати українцям.

Водночас кажуть, що Костянтин Меладзе проводить час в Італії, де хоче перечекати вторгнення. Продюсер, на відміну від зіркової дружини, ще жодного разу не висловився про війну Росії проти України, пише eg.ru.

 

Читайте також: “Зараз той час, коли можна розпочинати нове життя” – Дантес вперше назвав причину розлучення з Дорофєєвою

 

Крім того, Меладзе, який має великий бізнес у Росії, боїться його втратити, саме тому й мовчить. Втім, висловлювання та дії Брежнєвої також можуть вплинути на розвиток бізнесу Меладзе у Росії. І на цьому фоні подружжя теж свариться.

Але самі артисти ці чутки поки що не коментували. Проте факт залишається фактом – Костянтин Меладзе справді мовчить про жахливу viйну в Україні, а його дружина Віра Брежнєва та брат Валерій Меладзе активно кричать про те, що Росія напала на Україну.

Вам також має сподобатись...