Шоу-бізнес

Козловський під звуки сирен поблизу зруйнованого будинку заспівав пісню про війну

Український співак Віталій Козловський з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну нікуди не їхав і залишився у Києві.

Співак намагається показати біль кожного українця через творчість. Артист під звуки сирен та вибухів виконав пісню “Інша весна”.

Рядки композиції були створені ще далекого 1985 року. Автори написали її, коли побачили світлини з Волині 40-50-х років. Ці рядки неабияк співзвучні з подіями сьогодення.

“Сьогодні рядки цієї пісні — у серце. Наші прекрасні люди, які планували жити, будувати, працювати, створювати сім’ї, народжувати дітей, мужньо встали на захист нашої України від кривавого окупанта”, — зазначив Козловський.

 

Читайте також: Ігор Кондратюк розповів про свої стосунки з Оксаною Марченко

 

Артист випустив кліп на композицію. Подивится можна тут: https://www.youtube.com/watch?v=odjFkF3bm9g

Відео знімали на маленьку портативну камеру, фотоапарат та телефон. Процес зйомок проходив у Києві на тлі зруйнованого будинку, до якого потрапила ракета окупантів.

“Руйнування жахливі. Без болю дивитися на це не можна. Неможливо повернути людей, яких уже немає. Ця відеоробота — це крик душі кожного українця та звернення до всього світу бути небайдужими до цього геноциду та нашого горя”, — сказав виконавець.

Вам також має сподобатись...