Новини

Путін привітав український народ із Днем перемоги

Президент Росії Володимир Путін під час повномасштабної агресії привітав народ України з 77-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній viйні, водночас він заявив для своїх марінеток на Донбасі, що “як і 1945 року, перемога буде за нами”.

Про це він сказав у двох зверненнях, опублікованих на сайті Кремля 8 травня о 12:00

У “вітанні лідерам та громадянам іноземних держав” Путін звернувся “до лідерів та громадян Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії, Донецької Народної Республіки, Луганської Народної Республіки, також народам Грузії та України”.

У своїх посланнях до лідерів і народів Путін заявив, що “сьогодні загальний обов’язок – не допустити відродження нaцизмy, що приніс стільки страждань людям різних країн”, а також “зберігати та передавати нащадкам правду про події воєнних років, спільні духовні цінності та традиції братньої дружби” .

 

Читайте також: Екс-генсек НАТО вважає найкращим часом для вступу Фінляндії та Швеції, допоки Путін зайнятий Україною

 

До того ж, Кремль повідомляє, що в “вітальних телеграмах” ватажкам так звані “ДНР” і “ЛНР” Путін заявив, що “сьогодні наші військовослужбовці, як і їхні предки, пліч-о-пліч борються за звільнення рідної землі від нaцистської скверни” і висловив упевненість , що, “як і в 1945 році, перемога буде за нами”.

Крім того, 69-річний Путін звернувся окремо до українських ветеранів Великої Вітчизняної viйни, заявивши, що жертви, понесені в ім’я “спільної Перемоги”, неможливо забути.

“Сьогодні нaцизм знову піднімає голову і намагається садити свої варварські, нелюдські порядки. Наш священний обов’язок – не допустити реваншу ідейних спадкоємців тих, хто був повалений у Великій Вітчизняній viйні”, – заявив він українським ветеранам Другої світової, яку сам називає ВВВ.

Вам також має сподобатись...