Шоу-бізнес

Під крики “Слава Україні”: як Kalush Orchestra зустріли на відкритті “Євробачення-2022”

Ввечері 8 травня у Турині відбувалася урочиста церемонія відкриття міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2022”.

Представники 40 країн прогулюються на бірюзових доріжках та дають короткі інтерв’ю. Шостими перед публікою з’явилися представники України – гурт Kalush Orchestra.

Суперники, фани та глядачі зустрічали колектив гучними оплесками та криками “Слава Україні”.

 

Музиканти були одягнені у стримані чорні костюми, прикрашені маленькими жовто-блакитними прапорцями. Також учасники тримали прапори у руках.

Варто зазначити, що ведучий церемонії звернувся до гурту українською мовою: “Ласкаво просимо на пісенний конкурс “Євробачення””.

Ведуча ж поцікавилася, наскільки групі важливо міксувати сучасну музику з народною.

 

Читайте також: Путін привітав український народ із Днем перемоги

 

“Це концепція нашої групи, яка була ще давно у нас. І саме зараз ми розуміємо, наскільки це актуально – підняти нашу стару культуру та поєднати з новою. Саме тому зараз це настільки цікаво людям у всьому світі”, – прокоментував Олег Псюк.

Також ведучі звернули увагу на збіг, що презентація конкурсу проходить у День матері та пісня Kalush Orchestra Stefania – також про маму.

У відповідь на це Псюк порадив усім включити сьогодні Stefania для своїх мам: “Ця пісня присвячувалась моїй мамі ще дуже давно… Але сьогодні День матері, тому рекомендую всім привітати своїх матерів та включити їм нашу пісню”.

Насамкінець ведучий знову звернувся до групи українською: “Удачі!”.

Вам також має сподобатись...