Новини

Причини, за якими сивина означає міцне здоров’я

Якщо після тридцяти років ви помітили перші сиві волоски, то не поспішайте бити тривогу. Поява першого сивого волосся в цьому віці цілком нормально.

Посивіння волосся до цього віку сигналізує про те, що у вашому організмі всі процеси протікають правильно, і ніяких відхилень у вас немає. Звичайно, не дуже приємно вже після тридцяти років отримати сиве волосся, але це природа і від цього нікуди не дінешся.

Один вихід, використовувати фарбу для волосся.

Вченим навіть вдалося провести паралель і виявити зв’язок між появою сивого волосся і здоров’ям людини. Вони кажуть, що сиве волосся після тридцяти це знак, що ваш організм знаходиться зараз в хорошому стані. Вельми дивний факт, але так і є.

Щоб довести цей факт, вчені здійснили купу різних випробувань, в ході яких змогли прийти до висновку про те, що якщо в організмі людини все благополучно, то волосся на голові повністю посивіє до п’ятдесяти років або навіть трохи пізніше, до 55.

 

Читайте також: Сирний десерт без цукру

Тож особливо лякатися немає чого , що після 30 волосся починає сивіти. Спочатку сивіти починають окремі волоски, а ось до 50 у вас може бути повністю сива голова. Але для багатьох жінок сиве волосся не проблема, адже навіть і без них, зараз багато хто використовує засоби для фарбування.

Коли у людини з’являється на голові сиве волосся, то це говорить про зростання глутатіону.

А також в організмі помітно посилюються процеси, пов’язані з оксидативними процесами. А ось колір волосся додає компонент феомеланін.

Завдяки йому ми отримуємо каштанові і руді відтінки волосся. А ось за чорний і коричневий колір шевелюри відповідає компонент еумеланін.

Вам також має сподобатись...