Новини

Квіти посеред морозів: найкращі кімнатні рослини, які розпускаються в зимовий час

Багато хто любить, щоб будинок був прикрашений кімнатними квітами. Найкраще суцвіття розпускаються на підвіконні, де багато сонячного світла. Однак не кожна рослина без спеціального і дуже складного догляду може зацвісти.

Ми зробили для вас підбірку найневибагливіших квітів, які будуть тішити око як мінімум один, а може і кілька разів на рік.

Цикламени

Цикламени – багаторічні рослини з бульбоподібним корінням. Цвісти вони можуть з початку осені до ранньої весни. Суцвіття візуально нагадують метеликів.

Ці рослини потрібно поливати дуже акуратно: посухи вони абсолютно не переносять, але й до переливу дуже чутливі.

Важливо пам’ятати, що цикламен отруйний, його сік при попаданні на шкіру може викликати сильне роздратування. При будь-яких маніпуляціях з квіткою краще попередньо надіти рукавички.

Пуансеттія

Пуансеттію в народі називають “різдвяною зіркою”. Вона популярна через яскраві прицвіття – листя, які зібрані в розетки, дійсно дуже схожі на зірки.

Важливо пам’ятати, що це отруйна рослина. Її краще тримати подалі від маленьких дітей або домашніх тварин. При найменших пошкодженнях стебла і листя починає виділяти молочний сік, який є дуже їдким.

Азалія

Досвідчені квітникарі віддають перевагу індійському сорту азалії. Найневибагливіший, але нічим не поступається іншим за своєю красою.

Читайте також: Яєчня по-іспанськи “Тортілья”: рецепт ситного і швидкого сніданку

Якщо за рослиною правильно доглядати, вона буде цвісти настільки рясно, що яскраві квіти можуть навіть закрити собою невеликі листя.

Однак важливо пам’ятати, що азалія, навіть індійська, вимагає деяких умов вирощування. Вона абсолютно не переносить прямих сонячних променів і на південній стороні біля вікна може загинути.

Декабрист

Декабрист – це сорт кактуса, який отримав свою назву через період цвітіння. Суцвіття розпускаються зазвичай ближче до початку грудня. У природі він росте в умовах тропіків, де завжди мало сонячного світла і підвищена вологість.

Коли декабрист починає цвісти, йому потрібен особливо рясний полив. Земля в горщику не повинна просихати повністю. В інший час потрібно скорочувати кількість вологи до мінімуму.

Влітку рослина відмінно відчуває себе на свіжому повітрі. Добре винести його на балкон – але тільки в тінисте місце.

Вам також має сподобатись...