Новини

П’ять речей в квартирі, на яких точно не варто економити

Під час планування ремонту багато людей важко уникають спокуси на чомусь заощадити. І це дійсно можна і потрібно робити, але тільки розумно розподіливши бюджет і виключивши зайві витрати.

Однак, є деякі предмети, від яких безпосередньо залежить повсякденний комфорт, і на які краще не шкодувати грошей.

Гарнітур в передпокій

Передпокій – місце, по якому складається враження про житло в цілому. Зовсім в недалекому минулому тут було прийнято розміщувати комоди і шафи для вуличного і домашнього одягу, але зараз передпокій повинен бути практичним, і при цьому – красивим.

 

Кухонний гарнітур

Кухня в більшості квартир є найпопулярнішим місцем, а практично всі предмети кухонного гарнітура постійно використовуються під час готування і прийомів їжі.

Погана якість фасадів або “хирляві” петлі дуже скоро нагадають про себе і будуть псувати приємні хвилини сімейного обіду.

Краще вже на етапі планування підійти до вибору не лише візуальною складовою, а й звернути увагу на практичність і якість матеріалів.

 

Ліжко

Стан матрацу і ліжка безпосередньо впливає на ваш сон. Якщо місце для відпочинку незручне, то це буде завдавати значних незручностей і позначиться на вашому настрої і навіть здоров’ї.

 

Читайте також: 3 Продукти, які корисно їсти на вечерю літнім людям

Крім того, ліжко поганої якості навряд чи прослужить довго. При постійному навантаженні його елементи швидко зношуються, з часом почне скрипіти, а потім і зовсім зламається.

 

Диван

Диван може використовуватися як повноцінне місце для нічного відпочинку, але найчастіше це улюблене місце збору всієї сім’ї.

Популярність вимагає особливої ​​практичності і приємної зовнішності. Рекомендується вибирати диван з якісною оббивкою і надійними механізмами.

 

Сантехніка для ванної

Термін служби ванни, раковини і унітазу безпосередньо залежить від якості матеріалів і технології їх виготовлення.

Недорога техніка, як правило, поступається більш дорогим варіантам як в естетичному плані, так і в довговічності. Тому краще переплатити за якість, ніж згодом постійно витрачати гроші і час на ремонт.

Вам також має сподобатись...