Новини

Немає даних, що Медведчук перетнув кордон. Тому його шукають у багатьох містах України – Венедиктова

В Офісі генерального прокурора є кілька оперативних версій, де може переховуватись нардеп Віктор Медведчук. Усі вони відпрацьовуються.

Про це повідомила Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова в інтерв’ю “Українській правді”, яке вийшло на YouTube

“- Де він може бути?

– Є кілька оперативних версій. Сказати, що ми думаємо, що він десь у Москві і ми не дістанемося до нього – я так не можу. Ми їх відпрацьовуємо.

Щоб ви розуміли, генеральна прокуратура не має ні оперів, ні слідства, тому ми координуємо цю діяльність і тримаємо на пульсі”.

УП запитувала Венедиктову, чи правда, що для пошуку Медведчука створено спеціальну групу працівників СБУ та генпрокуратури, яка вже проводила обшуки, зокрема, на Закарпатті.

– Це конфіденційна інформація. Я не можу озвучувати цю інформацію. Слідчі дії продовжуються. 

Можу частково підтвердити вашу інформацію про те, що є група людей, які розшукують та проводять слідчі дії. Обшуки проходять у багатьох містах, не говоритиму де”.

 

Читайте також: У полон потрапив російський підполковник, на якому були труси ЗСУ

 

УП питала, як Медведчуку вдалося втекти з-під домашнього арешту.

“Одна з версій мені відома. Ми її перевіряємо в рамках кримінального провадження. Щоб ні на кого не показувати пальцем, поки у нас триває війна – ми теж працюватимемо з цим”.

Як тільки в мене буде результат і люди, які реально винні в тому, що він втік – я це розповім”.

УП також уточнила, чи є в ОГП дані, що нардеп перетнув державний кордон.

“Ні. Якщо він перетнув кордон, це було незаконне перетинання. Тому офіційних даних, коли він перетнув кордон у нас немає. Їх не могло і бути, тому що це історія поза законом”.

Вам також має сподобатись...