Новини

Німеччина надасть Україні 1 млрд євро грантової підтримки

Німеччина врешті анонсувала фінансову підтримку Україні.

Про це на своїй сторінці у twitter написала посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен.

“Обговорила з міністром фінансів Сергієм Марченком актуальний стан у фінансовій сфері та надання грантової (1 мільярд євро) допомоги Україні з боку Німеччини. Рада тісній співпраці між міністерствами фінансів наших країн”, – пише вона.

Зазначимо, уряд Німеччини звів військову підтримку України до мінімуму за останні дев’ять тижнів. Зокрема, Німеччина не постачала навіть жодної цікавої легкої зброї з кінця березня.

 

Читайте також: Президент Сербії під час розмови з Путіним домовився про вигідний газ на три роки

 

З 30 березня по 26 травня в Україну надійшло лише дві поставки зброї від федерального уряду. Обидва містили лише невеликі пристрої. У середині травня Німеччина надіслала 3000 протитанкових мін та ще 1600 спеціальних протитанкових мін спрямованої дії.

Ще одне постачання від федерального уряду надійшло в Україну місяцем раніше. У ній були лише запчастини до кулеметів, “запальники”, детонаційні шнури, радіостанції, ручні гранати, заряди вибухівки та міни.

Водночас федеральний міністр економіки та віце-канцлер Німеччини Роберт Габек відкинув звинувачення в тому, що Німеччина дуже неохоче допомагає Україні.

Вам також має сподобатись...