Новини

Орбан назвав Зеленського своїм опонентом

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у своєму виступі після виборів назвав українського президента серед тих, хто заважав повторному обранню його партії.
Про це повідомляє Hungary Today.

“Ми здобули настільки велику перемогу, що її видно з місяця, але точно з Брюсселя. Християнсько-демократична національна політика перемогла, і ми повинні сказати Брюсселю, що це не минуле, а майбутнє”, – заявив Орбан.

За його словами, проти угорського режиму вишикувалися великі міжнародні центри влади, але він сказав, що “кожний цент, який вони дали угорським лівим, був марними грошима”. Схоже, “угорські ліві були найгіршою інвестицією Джорджа Сороса”.

 

Читайте також: У Росії переклали відповідальність за здійснені в Бучі звірства на ЗСУ та США

 

“Ця перемога запам’ятається на все життя, тому що так багато хто ополчився проти нас, у тому числі ліві будинки, ліві за кордоном, бюрократи в Брюсселі, всі фонди та організації правлячої імперії, іноземні ЗМІ, і зрештою навіть український президент” – заявив Орбан.

“Весь світ бачить, що угорці люблять свою країну. Ми надсилаємо Європі повідомлення, що це не минуле, це майбутнє. Це буде наше спільне європейське майбутнє”, – додав він.

Зазначимо, за даними підрахунку понад 98% бюлетенів, партія Орбана Фідес (Fidesz) набирає 53,1% голосів.

Вам також має сподобатись...