Новини

Чисто та охайно: 5 речей у квартирі, які говорять про охайність господарів

Іноді навіть у найохайніших господарів трапляються ситуації, коли немає часу навести повноцінне прибирання. Проте є кілька речей, які завжди вкажуть на акуратність власників житла.

Чистий посуд
Його найкраще мити відразу після їжі і не допускати скупчення тарілок та чашок у раковині.

Насамперед, це не дозволить залишкам їжі засохнути. Крім того, запах від брудного посуду з’являється досить швидко, через що створюється враження брудної кухні.

 

Чисте взуття
Взуття впадає в око відразу при вході в квартиру. Нечищені черевики та туфлі зіпсують враження навіть від ідеально чистого передпокою.

Краще мити підошви, прийшовши з вулиці, не чекаючи, поки бруд засохне.

 

Заправлена ​​постіль
Заправлене ліжко завжди робить спальню візуально акуратною.

 

Читайте також: Запечена картопля у вершках та часнику (Gratin dauphinoise)

 

Якщо постіль залишиться розстеленою годину чи дві, нічого поганого не станеться, але краще не відкладати ранкову рутину на потім, щоб не забути зробити це пізніше.

 

Зібрані речі
Навіть найретельніше прибирання зіпсують розкидані речі. У цьому випадку на другий план йдуть навіть ідеально чисті підлоги та красиві меблі. У результаті старання господині будуть марними.

 

Чисті поверхні
Будь-яка акуратна господиня на столах не матиме пилу або крихт. На кухні важливо протирати поверхні одразу після їжі. У цьому випадку там не буде неприємного запаху і зовнішній вигляд кухні завжди буде на висоті.

Вам також має сподобатись...