Історії

Ніхто й ніколи не захищав мене краще, ніж я сама

Оточила себе міцною і високою стіною, пробити яку непросто – вже я-то знаю.

Адже настільки люто і самовіддано обороняю своє серце і окреслені мною кордони, що іноді мені стає страшно – боюся, що вже ніколи не дозволю нікому наблизитися до свого оголеного серця, навіть якщо мені цього дуже хотітиметься.

І знаєте, чому?

Я завжди насторожі і готова захищатися тому, що моє серце було розбите багато разів. Завжди готова перейти в оборону, тому що знаю – лише я завжди готова прийти собі на допомогу.

Все ще несу в своїй душі біль, і іноді він стає майже нестерпним. Але біль нагадує мені про те, що події, що викликали його, можуть повторитися, якщо я не буду обережною.

Звичайно, ви можете сказати, що життя не раз поранило всіх нас, і що це не виправдання того, щоб відгороджуватися від всього світу і жити, з підозрою дивлячись на всіх і все.

Що краще жити вільно і з довірою … Але вже не раз вислуховувала всі ці аргументи і намагалася їх дотримуватися.

Була довірливою і відкритою, бігла вперед, ловлячи вітер свободи, раз-по-раз прощала людей, які цього, як тепер розумію, зовсім не заслуговували … І раз-по-раз оступалася, боляче падаючи з вершин щастя на гостре каміння життя.

Деякі з ран і ударів, які моя душа отримала в ті роки, болять до сих пір. І тому більше не біжу назустріч долі. Я йду, йду повільно і спокійно, звертаю увагу на тих, хто мене оточує. Не поспішаю довіряти, тому що боюся, що якщо впаду ще раз, то можу і не піднятися на ноги.

Я завжди насторожі, бо завжди була своєю найсильнішою і вірною захисницею. Ніхто і ніколи не захищав мене так само люто і самовіддано, як захищаю себе сама.

І не перестану охороняти своє серце, поки не зустріну людину, яка доведе мені словом і ділом, що поруч з нею можна розслабитися. Людину, з якою знову зможу бути щасливою і відкритою.

 

Читайте також: Смачні та хрусткі гарбузові палички

 

Я зовсім не та наївна дівчина, якою була колись. Намагалася домогтися щастя, а воно кожен раз від мене віддалялося.

І хоча всі мої невдачі дійсно зробили мене сильнішою, вони все ж наповнили мене страхом і занепокоєнням. Боюся болю, і боюся, що, коли в черговий раз наважуся зробити перший крок, все знову піде не так.

Завжди насторожі і мало кому довіряю, бо вірила друзям, родичам і партнерам, деякі з яких брехали, зраджували і брали мою любов і довіру, як належне.

І тому тепер довіру потрібно заслужити. Я уважно придивляюся до кожної людини, що трапляється на моєму життєвому шляху.

Друзі кажуть, що мені варто бути більш відкритою, і що це дуже песимістичний образ мислення, але вони не знають, як важко жити, коли тобі завжди щось нагадує про твій біль, і навіть про те, що тільки може його заподіяти.

Іноді мені здається, що бачу потенційні біль і неприємності в кожній людині, яка намагається зі мною зблизитися … І уникаю їх, щоб вони не зламали мене знову.

Так, я насторожі, але це мій вибір, і зробила його тому, що поки ніхто не допоміг мені відчути себе захищеною і в безпеці.

Тому, що поки ніхто не любив мене, не завдаючи болю. І ще тому, що я завжди була своєю найкращою і надійною захисницею.

Вам також має сподобатись...