Історії

“Жінкам багато не треба” – про те, що необхідно жінкам у стосунках

Чому більшість чоловіків вважають, що жінкам для щастя потрібні лише гроші і секс.

Такі чоловіки керуються пропорційністю: чим більше грошей, тим більше любові від жінки, і чим кращий ти в ліжку, тим добріша жінка.

Один з прихильників такого мислення навіть поставив питання в мережі: “Чого ж вам, бабам, треба, крім грошей і сексу для повного щастя?”, на яке отримав вичерпну відповідь.

Одна з представниць слабкої статі дуже чітко “розклала йому по поличках”, що насправді потрібно жінкам.

“А знаєш, хлопчику, в чому взагалі суть стосунків чоловіка і жінки ?! Ти вважаєш, що любов полягає в дорогих подарунках і інтимній близькості.

Але ти глибоко помиляєшся, бо основними складовими хороших відносин між чоловіком і жінкою є розуміння, повагу і турбота.

Ставлення чоловіка до себе кожна розумна жінка визначає по його вчинках. І не треба з’ясовувати, хто був до тебе, якщо ти справжній чоловік, то повинен зробити так, щоб після тебе не було нікого.

На словах – ви, звичайно, герої, а ось коли черга доходить до справи, то відразу “в кущі”.

 

Читайте також: Людина, якій ви небайдужі, буде робити ці 6 речей

Такі, як ти, вибач, слабаки, які не можуть протистояти труднощам і не хочуть зайвих обов’язків. Ви звикли жити “без печалі”, собі на втіху.

Але ж який сенс життя, якщо не робити щасливим близьку людину. Жінки хочуть бути впевненими в завтрашньому дні.

Візьми ще роди тобі дитину, так це матимеш двох дітей відразу! А жінці потрібна турбота і підтримка в будь-якій ситуації, а не слухати ниття дорослого мужика.

Простими словами жінці треба бути саме “за чоловіком!”. Вона повинна себе відчувати, як Маша з мультика “Маша і Ведмідь”, а ти повинен бути тим самим Ведмедем, який вирішить без питань все проблеми, захищаючи жінку від зайвих переживань. Ось це справді по-чоловічому!

Якщо ти не навчився робити чоловічі вчинки, не готовий до відповідальності, то ніякі гроші і “гідність” тобі не допоможуть.

В очах жінки ти – розбещена дитина-перерісток! “

Вам також має сподобатись...