Новини

У полон потрапив російський підполковник, на якому були труси ЗСУ

Військові 128-ї окремої гірничо-штурмової Закарпатської бригади взяли в полон російського підполковника – начальника групи інформаційно-психологічної протидії військової частини, що дислокується у Північній Осетії.

Про це повідомив військовий 128-й окремої гірничо-штурмової Закарпатської бригади Ярослав Галас у Facebook

“Новий полон 128 окремої гірничо-штурмової Закарпатської бригади, взятий у ході зіткнення з підрозділом 58-ї армії РФ. Постійне місце дислокації в/ч 47084 – м. Владикавказ, республіка Північна Осетія – Аланія”.

Начальник групи інформаційно-психологічної протидії військової частини 47084 російської армії Кошель Олександр Олегович. Військове звання – підполковник”.

Як зазначалося, одразу після взяття Кошеля у полон росіяни кинули значні сили на його визволення. Зокрема, підняли авіацію, яка завдала вогневого удару по українських штурмовиках. Внаслідок ворожого вогню ніхто не постраждав, а бранця доставили у безпечне тилове місце.

 

Читайте також: Переговори з росіянами точаться постійно, проте важко ламаються стереотипи – Подоляк

 

Під час особистого огляду бійці 128 бригади з подивом виявили, що підполковник Кошель носить спідню білизну та шкарпетки з позначками “Збройні Сили України”.

Галас пояснив відчайдушні спроби ворога звільнити бранця тим, що Кошель був прямому зв’язку з командувачем 58 армії РФ генерал-лейтенантом Михайлом Зуськом, якому доповідав щодня.

Сам Зусько, за даними захисників, родом із України з невеликого с. Ветли Камінь-Каширського району Волинської області.

Нині ж він воює проти України. 58 армія РФ намагалася просунутися вглиб нашої території на Миколаївському напрямку, але півтора тижні тому була повністю розбита Збройними силами України.

Наразі полонений Кошель дає свідчення нашим контррозвідникам.

Вам також має сподобатись...