Новини

У Кремлі відреагували на слова Зеленського про референдум щодо компромісів

Президент України Володимир Зеленський в останньому інтерв’ю ВВС заявив, що остаточно формат компромісів щодо гарантій безпеки та тимчасово окупованих територій на переговорах між Україною та Росією може бути винесений на всеукраїнський референдум.

Наскільки відомо, Росія домагається від України відмови від курсу на НАТО, визнання Криму російським, а Донецькою та Луганською областями – незалежними “ДНР” та “ЛНР”. Крім того, у Кремлі вимагають “денацифікації” та роззброєння від України.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков визнав, що Україна має право проводити референдуми, але наголосив, що умови миру з РФ обговорюють делегації.
Про це заявив Пєсков журналістам, коментуючи слова Зеленського про референдум, Медуза та РІА Новости

 

Читайте також: Немає даних, що Медведчук перетнув кордон. Тому його шукають у багатьох містах України – Венедиктова

 

“Україна – це суверенна держава, і якісь там можуть і напевно мають бути внутрішньодержавні процедури. Але, крім цього, є ті субстанції, які перебувають на столі переговорів двох делегацій.

Я не можу вторгатися до деталей цих субстанцій. Ми переконані, що зараз винесення їх на публіку може лише пошкодити переговорному процесу, який і так йде набагато повільніше і менш змістовно, ніж нам хотілося б”.

Пєсков також заявив, що Росія багато днів тому передала українській стороні проєкти документів у рамках переговорного процесу – на щось Київ відповів, на щось ні.

Вам також має сподобатись...