Лайфхаки

Лайфхаки, що допоможуть уберегтися від спеки вдома

Літо обіцяє бути спекотним, синоптики прогнозують +40 ̊С, а це означає, що потрібно ховатися в найтемніший куток квартири! Не поспішайте. Ми приготували для Вас 10 лайфхаків, які допоможуть не гірше, ніж кондиціонери.

1. Якщо Ви маєте сушарку для рушників у ванній кімнаті – вимкніть її. Зазвичай вона під’єднана до гарячої води за допомогою гвинтів. Перекрийте їх.
2. Наберіть повну ванну холодної води. Двері у кімнату залиште відкритими. Вбираючи температуру з повітря, вода нагріватиметься.Так, температура в квартирі може знизитися на 2, а то й 6 градусів (залежно від площі квартири).

3. Вікна, що виходять на сонце, потрібно ізолювати: зачиніть їх; закрийте тюлі та штори. А от вікна з тіньової сторони – відчиняйте.

4. Придбайте розпилювач на пляшку і регулярно обприскуйте штори. Вологі штори миттєво охолонуть при випаровуванні. Збризніть трохи води і на підлогу.

5. Промокайте тіло і голову махровим рушником, змоченим холодною водою. Буде й трішки холодніше, якщо ходити вдома босоніж.

Читайте також: Смачні та корисні шпинатні панкейки

6. Не забуваймо, що високі температури повітря небезпечні для літніх людей. Потурбуймось про них. Все, що потрібно – мокрий рушник. Ставимо його на стегно – рушник буде висихати й охолоджуватиме артерії , а отже, знижуватиметься температура крові.

7. Не бійтеся комах, а якомога більше охолоджуйте квартиру вночі, відчиняючи вікна.

8. Загартовуйтеся! Контрастні душі – це не лише дуже корисно, а й допомога легше перенести спеку.

9. Не їжте жирну їжу та не зловживайте спиртними напоями.

10. Пийте багато води.

Бережіть себе!

Вам також має сподобатись...